Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha többet eszek, mint kellene,...

Ha többet eszek, mint kellene, de sportolok mellett, akkot mi lesz az eredmény? Fogyók vagy nem?

Figyelt kérdés
Ahhoz, hogy fogyjak körül belül napi maximum 1750 kcal-t kéne bevinnem, de én ha megeszek 2000-2300 kalóriányi ételt, de sportal durván elégetek 600, tehát mindig annyit hogy 1750 elé essen kicsivel, akkor fogyni fogok vagy csak akkor tudnék ha rendesen betartom, hogy annyit egyek amennyit kéne. Ez átfogóan mit eredményez ?

2018. máj. 26. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elégetsz 600kcalt akkor annyival többet is ehetsz. Én ugyanezt csinálom és fél év alatt 12kg lement/164cm/51kg
2018. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat. Azt hittem így nem ér semmit, vagy nem annyit mintha csak annyit ennék. szép eredmény :)
2018. máj. 26. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen és sok sikert!:)
2018. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!