Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalóriát ettem ma?

Mennyi kalóriát ettem ma?

Figyelt kérdés
Körülbelül mennyi kalória lehet? Reggelire egy piritos, ebéd egy tál zöldségleves, uzsonna egy fél főtt kukorica, vacsora egy tál zöldségleves.

2018. júl. 30. 19:28
 1/5 anonim válasza:
100%
kaloriabazis.hu
2018. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
remélem 2 héten belül éhenhalsz
2018. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Anyádat fáraszd!
2018. júl. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nutellas kenyér

Pizza

Mekis hambi

Rántott sajt

Nulla csoki

Csipsz

Gumicukor


Éhes vagy?

Mer ha igen akkor szrt se ért a mai adagod

2018. júl. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kukorica 8 dkg szokott lenni így, idén már mértem, a többiről nyilván halványzöld fogalmam sem lehet, hiszen két kenyérszelet köszönő viszonyban sincs egymással, ahogy a zöldséglevesek sem s a tálnak nevezett bizonyára tányérod méretét sem ismerem.

Zöldség a cukkini és a szárazbab is, de tegyük fel, hogy vegyes és lightos. Akkor is lehet hígabb és tartalmasabb, lehet benne sok vagy semennyi zsír, rengeteg galuska, ésatöbbi.


Ha nem méred le grammra az összes hozzávalót (legalább egyszer, én simán régi adatokat használok zöldséglevesnél, persze a megfelelő zöldséglevesét, bár amíg nem nyomom tele krumplival, hasonlóak. a galuskás leveseim persze külön adathalmazt képeznek), ne akarj kalóriát számolni, mert nem tudsz. Max. jó nagyot tippelve és esélyesen sokat tévedve.

2018. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!