Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem megy a súlyvesztés?

Miért nem megy a súlyvesztés?

Figyelt kérdés

2 hónapja gyakorlatilag egy grammot nem fogyok.

Ettem kevesebbet, ettem kicsit többet több mozgással, mozogtam többet kevesebb evéssel, nem tudom, még mit nem próbáltam, de egyszerűen stagnálok.


MIÉRT???


2018. szept. 7. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez így elég hihetetlen (nem mondom, hogy nem mondasz igazat, az emberi szervezet néha fura dolgokra képes, csak hogy nem így kéne lennie a normál működés alapján).


Mégis mennyit eszel s mennyit mozogsz? Mert csak mert jelentősen kevesebbet eszel, még nem feltétlenül fogysz, lehet ugyanolyan stagnálás is a hatása, nálam ez volt. Lehet, hogy túlbecsülöd a kalóriaigényedet, viszont olyan fajta vagy, aki enyhébb túlevéskor sem hízik, van ilyen genetika.


A sok mozgás szolid evéssel muszáj, hogy hasson, mert bármit is csinál a szervezeted az anyagcseréddel, az edzés eléggé égeti a kalóriákat (azon is tud optimalizálni, de vannak határok).

2018. szept. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor még kevesebbet kell enni.
2018. szept. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1400-1500 körül eszem (a kettő között van a BMR-em), mozgással 500-800 kalória megy le (ebben minden benne van).


Súlytartáshoz ír 2000-et, mondjuk eddig nem mentem föl, de hízni sem híztam, ha többet ettem sem.

2018. szept. 8. 00:23
 4/9 A kérdező kommentje:
Őszintén, nekem ez is épp csak elég. Ennél kevesebb szenvedés volt.
2018. szept. 8. 00:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Testsúlyod? Korod? Nemed? Magasságod?
2018. szept. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
59 kg 168 cm 35 nő
2018. szept. 8. 00:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miajóéletnek akarsz még fogyni? Ígyis sovány vagy!
2018. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges súlyból egészségesen lehetetlen fogyni.

Egyébként ne a kilókat nézd, az alakodat formáld, ha nem tetszik. És természetesen ne az agyonretusált piszkafák legyenek a célod.


168centis, 60kg-os, 35 éves nő vagyok, és karcsú, szóval te sem lehetsz túl testes.

2018. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az elmúlt 2 évben jött rám 5-6 kiló, most lement talán 4, de a maradék 2-3 nem akar.

Nekem az 55-57 kiló jó volt, jól éreztem magam vele, ez nem az igazi.

Persze, tudom, hogy nincs igazán sok fölöslegem, de azért van.


Köszi a privit is, lehet, hogy belevágok.

2018. szept. 8. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!