Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Komolyan tul sokat zabaltam ma?

Komolyan tul sokat zabaltam ma?

Figyelt kérdés

Reggelre ettem egy yoghurtot fel almaval

Ebedre tonhalas salatat egy teljes kiorlesu zsomlevel/humusszal

Vacsira egy tal levest egy masik zsomlevel.


Ez igy osszesen egesz napra volt

875,5 kaloria

100g szenhidrat

Es 32,7g zsir


Nem sportoltam de 8000lepest szamoltam ma.


Hozza teszem, hogy ezt pont elegnek ereztem egesz nap, nem voltam ehes de vagyon tele sem. Amikor anyukam meglatta, hogy “megint eszem” vacsoranal kozolte ha ennyit zabalok akkor csak dagadtabb leszek..



2018. okt. 10. 21:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%

Jezusom milyen anyad van neked, eskuszom sajnállak. Gyönyörű anyuka, sajnálja tőled a kaját vagy mi? Vagy ő esetleg egy topmodell?


Keveset ettel, ha anyad meg azt akarja hogy fogyozz akkor ne a szája járjon hanem vegyen neked normális diétás kajátat és segíteni elkészíteni. Plusz fizessen ki valami edzést vagy kondit ha már ilyen stílusba nyomja.

Pl csirke, rizs, zabkasa, túró, stb.

2018. okt. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

Ez inkább kőkemény diétás étkezésnek felel meg, de még annak is xar.

Anyukádat kéne felvilágosítani, hogy a fogyáshoz nem koplalni kell, ez már egy nagyon régi, de annál inkább káros tévhit, hanem tudatosan kell táplálkozni, ahol annyit eszel, amennyire szüksége van a szervezetednek, figyelembe véve a tápanyag- és vitaminszükségleteket.

Számold ki kalkulátorral, hogy mennyi kalóriára van szükséged ahhoz, hogy egyáltalán létezz, ugyanis lélegzünk, a gravitáció ellen folyamatosan dolgozik a testünk, dolgozik a májunk, az emésztésünk, dobog a szívünk, és ehhez mindhez kalória kell, akkor is, ha egész nap nem mozgunk semmit. És aligha van felnőtt ember, akinek ehhez a mozgás nélküli működéshez 1000 kcal-nál kevesebb kellene. Gondold el, hogy te most azt se vitted be, amire a szervezetednek szüskége lenne. A szervezeted melyik fentebb leírt folyamatát szeretnéd felfüggeszteni? Ha egyiket se, akkor egyél normálisan, és ezt mond el anyukádnak is.

2018. okt. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

Szomorú hogy léteznek ilyen anyák ezeknek minek gyerek?


Ez túl kevés, azért az 1200 kalóriát minimum el kéne érni, különben vagy belebuksz, vagy testkép zavarod lesz (anorexia és társai) Inkább égesd el a kalóriát, minthogy ne vidd be. És több fehérjét egyél, segít az izmoknak bár ilyen étrend mellett elsorvadnak

2018. okt. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%
Nekem egy étkezésem ennyi és 4x eszek egy nap.. Ez még ha ilyen 150cm 40kg is vagy akkor is borzasztó kevés. És ráadásul a 8000 lépés az már korrekt testmozgás, ennek a duplája kellene és még akkor is alultáplált kategória lennél.
2018. okt. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem egy egészséges és tartható diéta! Mondjuk elérhetsz vele egy pár dolgot. Tönkre mehet az anyagcseréd és szervi károsodásokat szenvedhetsz. Legfogsz fogyni de nem leszel vonzó csak csont, bőr és hánybetegségek halmaza. Nem fogod tudni tartani és egyszerűen falásrohamok jönnek rád.
2018. okt. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Milyen magas, hány kg vagy?
2018. okt. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!