Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy hízhattam ennyit diéta...

Hogy hízhattam ennyit diéta közben? Le tudok így még adni 3.5 kg-ot decemberig?

Figyelt kérdés

Múlt héten szombaton ettem egy szelet fagyitortát mert szülinapoztunk, de azzal együtt is csak 1400 kalóriát ettem aznap. Alapjáraton 1000-1200-at eszek naponta, nem magas sem a szénhidrát, sem a zsír, amit beviszek.

Vasárnap reggel óta viszont 0.5 kg-mal többet mutat a mérleg minden reggel, semmit nem fogytam azóta. Ez mitől lehet? Mit csinálhatok rosszul?



2018. okt. 25. 06:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Vízvisszatartás. Mensi ciklus.. Ezért ne méregesd magad naponta. Fél kg különbség sok mindentől lehet- de nem attól az egy szelet jégkrémtől. Igyál sokat.
2018. okt. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon keveset eszel, fél kilón aggódsz, azon aggódsz, hogy ettél szülinapkor egy szelet tortát.

Eléggé gyanús, hogy étkezési zavarod, testképzavarod van.

Inkább azzal foglalkozz, ne pár dekával. Ennyit egy nap is változik a súly, mérési hiba is lehet, nem atomóra egy átlagos mérleg. Nagyon túlzásba estél.

2018. okt. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem híztál, ez elég egyértelmű. Víz, mérési hiba, akármi. Nem számít. A testsúlyod simán ingadozhat 1-2 kilót, ez természetes.
2018. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 Sajnos kevés mozgás mellett eszek ennyit, nincs időm minden nap edzeni. Ilyen életmód mellett a legtöbb oldal, amit néztem, ennyit ajánl heti fél kg fogyáshoz a testsúlyommal.
2018. okt. 25. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!