Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás

A kérdés

Hogy hízhattam ennyit diéta közben? Le tudok így még adni 3.5 kg-ot decemberig?

Múlt héten szombaton ettem egy szelet fagyitortát mert szülinapoztunk, de azzal együtt is csak 1400 kalóriát ettem aznap. Alapjáraton 1000-1200-at eszek naponta, nem magas sem a szénhidrát, sem a zsír, amit beviszek.

Vasárnap reggel óta viszont 0.5 kg-mal többet mutat a mérleg minden reggel, semmit nem fogytam azóta. Ez mitől lehet? Mit csinálhatok rosszul?

2018. okt. 25. 06:46  Privát üzenet  

A válaszok
Vízvisszatartás. Mensi ciklus.. Ezért ne méregesd magad naponta. Fél kg különbség sok mindentől lehet- de nem attól az egy szelet jégkrémtől. Igyál sokat.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. okt. 25. 07:13 Privát üzenet

Nagyon keveset eszel, fél kilón aggódsz, azon aggódsz, hogy ettél szülinapkor egy szelet tortát.

Eléggé gyanús, hogy étkezési zavarod, testképzavarod van.

Inkább azzal foglalkozz, ne pár dekával. Ennyit egy nap is változik a súly, mérési hiba is lehet, nem atomóra egy átlagos mérleg. Nagyon túlzásba estél.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. okt. 25. 09:31 Privát üzenet
Semmit nem híztál, ez elég egyértelmű. Víz, mérési hiba, akármi. Nem számít. A testsúlyod simán ingadozhat 1-2 kilót, ez természetes.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. okt. 25. 12:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#2 Sajnos kevés mozgás mellett eszek ennyit, nincs időm minden nap edzeni. Ilyen életmód mellett a legtöbb oldal, amit néztem, ennyit ajánl heti fél kg fogyáshoz a testsúlyommal.

# 4/4Időpont 2018. okt. 25. 15:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sárgája nélküli omlett reggelire mennyire jó súlytartós étel?
Miért nem fogyok?
Nagyon elrontottam? Egy ilyen nap után mennyi idő múlva számítsak megint fogyásra?
Ha számolom a napi kalóriámat, az italt is számoljam?
Ez sok eddig? Mit gondoltok a mai étkezésemről eddig?
Ezzel az étrenddel, úgy, hogy hetente egy "böjtnapot" tartok, mennyit tudok fogyni decemberig?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a Kalóriaszámlálás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!