Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha 1 nap nem tud összejönni a...

Ha 1 nap nem tud összejönni a megfelelő kalória lehet belőle gond?

Figyelt kérdés

Eddig sikeresen fogytam, mellette edzem is de a mai napom nem sikerült valami jól mert dolgom volt házon kívül és nem tudtam megfelelő kalóriát bevinni. Szerintetek ha ritkán van 1 ilyen nap akkor az veszélyeztet valamit? fogyáson illetve azon hogy az izmok eltűnjenek? (800 kalóriát sikerült ma ennem össz-vissz, általában 1400-1800-at szoktam.)

Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. okt. 25. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap nem baj, de ne legyen rendszeres ez.
2018. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyértelműen hogy nem szeretném rendszeressé tenné, ezért is ijedtem meg és tettem fel a kérdést mert ilyen még nem volt. Nagyon odafigyelek.
2018. okt. 25. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy nap semmi se. Vannak, akik hetekig böjtölnek, na az a durva. Egyébként néhány nap koplalás után már bejönnek a hátrányok (anyagcsere lassulása, izombontás, miegymás), totális böjtnél pedig már 1-2 napnál is van egy pici izombontás, hiszen aminosavakra szükség van az élethez, de egyetlen kalóriaszegény nap miatt ne aggódj. Én azért ilyenkor is szeretem biztosítani a fehérjét, kicsit paranoid vagyok ebben és mibe se kerül nekem bekapni pár tojásfehérjét, még étvágy se kell hozzá.


Az izmok nem tűnnek el olyan könnyen, mint egyesek hangoztatják, de persze ügyelj rájuk, az ilyen napok után egyél rendesen és főleg elég fehérjét!

2018. okt. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a nyugató válaszod. Igen, sok helyen olvasom hogy ha nem edzek 3 napig és nem viszek be fehérjét (ez nem veszélyeztet mert folyamatosan viszek,turmix formájában is (túró,szójatej...stb) akkor hamar leépül az izom.
2018. okt. 26. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!