Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha a szervezetem a koplalás...

Ha a szervezetem a koplalás miatt raktározó üzemmódban van, hogyan térjek át az egészséges diétára?

Figyelt kérdés

Lenne egy elég nagy problémám és tanácsot szeretnék kérni, mert féltem az egészségemet.


Egy fél éve elszaladt velem a ló már egy kb 13 kilós fogyás után amikor elkezdtem 800-1000kcal kat enni egy nap, volt hogy csak 500at heti 4x45 perces intenzív kardió edzések mellett. Gyorsan lefogytam 60kgról 54kgra. Ekkor már 1100kcal tol is híztam:( majd kialakult egy ilyen evészavar decemberben és azóta is küzdök vele, hogy falási rohamok jönnek rám amikor túl eszem magam van hogy 4 napig és ezidő alatt feljön +6kg majd koplalok utána napi 300-500kcalokkal hogy vissza menjen. Nagyon nem egészséges ez így és nem tudom hogy étkezzek hogy ne hízzak a felborult anyagcserém miatt ami gondolom erősen raktározó üzemmódban van. 50kg a cél. 60kg vagyok most, de a súlyom ugye eléggé ingadozó a fentebb említettek miatt :( mit tanácsolnál ebben a helyzetben? :/



2019. ápr. 30. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Hàny cm vagy?

Szerintem kezdj el egèszsègesen enni, mellette sportolni, ès egy darabig ne mèrd a sùlyodat. Ha nem koplalsz nem lesznek falàsi rohamaid. Egy-kèt hònap utàn nèzd csak meg a sùlyodat.

Ha sikerül tartani egy normàl ètrendet ès mellette edzel, a sùlyod be fog àllni a szàmodra ideàlisra. Ezt próbàld meg elfogadni, ès akkor nem kell stresszelned miatta.

2019. máj. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nincs koplalas miatt raktarozo uzemmodba , hanem egyszeruen negy nap tomenytelen eves utan nyilvan marad rajtad zsir is egy ido utan ha sokkal sokkal tobbet beviszel mint amit utana “lekoplalsz”

mert oke hogy havonta egyszer valaki sokat eszik egy nap es ennyi, attol tenyleg nem lehet hizni de 4 nap folyamatos ilyentol aztan 4 nap folyamatos koplalassal nem tudod “karpotolni” . Kitudja hany kaloria jon ossze a 4 nap alatt...

2019. máj. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
163cm
2019. máj. 12. 16:43
 4/4 anonim válasza:
Ugyan ez van nálam is. Én se tudok megoldást. Ha van kedved beszélni erről írj.
2019. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!