Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a leghatásosabb?

Mi a leghatásosabb?

Figyelt kérdés

Melyik fogyási módszer? Akármilyen. Sportolás (ha igen, milyen fajta?), egészséges étrend, koplalás, hányás, fogyasztó italok, akármilyen. Szóval melyik hatásos?

Plz a kérdésre válaszoljatok és ne arra hogy milyen káros meg egészségtelen. Kösz



2016. aug. 23. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A nagy kalóriadeficit hatásos (főleg, ha azért még nem jelent koplalást), hogy ezt kinél milyen módszer váltja ki s teszi könnyebbé, az egyénfüggő. A mozgás általában segít. Nekem duplán is, mert jóval kevesebb ételre vágyom úgy, már ha nem nagyon sok a mozgás. 2-3 óra séta után könnyebb kevesebbet ennem. De van, akit éhessé tesz.

Fogyasztó italok nincsenek. Egyénileg esetleg, de általánosan nem. Ez igaz szinte minden trükkre.


Sőt, ami 20 kiló felesleggel segít, az 5-tel akadályozhat...

Nincs tuti recept, ez van.

Még a testműködés alapján logikus dolgok sem jönnek be mindenkinél. Van, akinek teljesen mindegy, hogy az étkezése szénhidrátszegény és fehérjedús, jobbára szénhidrátdús, de főleg lassú (zabkása) vagy csokis-mazsolás fehér rizs (gyors ch). Pont ugyanúgy fogy minden stílusban, ugyanolyan mértékű éhezés árán. Másnak pedig ég és föld, hogy milyen stílusban eszik.

2016. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a harcosok étrendje vállt be,

Testépítők számolgatós módszerével is volt sikerem, de azzal mindig jojoztam, mert nem tudtam rávenni magamat hosszútávon a szigorú grammonként kiszámolt étrendre... a hacosok étrendjének meg megannak a szabályai de azon bellül azt eszel amit éppen kívánsz.

2016. aug. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, ami a számodra legmegfelelőbb, s egy életen át tudod tartani. Univerzális módszer nem létezik, mindenkibe másmilyen van genetikailag kódolva. Találd meg a számodra legjobbat.
2016. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, akkor úgy kérdezem kinek mi vált be?
2016. aug. 24. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!