Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a csoportban miért...

Ebben a csoportban miért ilyen rosszindulatúak a nők?

Figyelt kérdés

Sokszor azt veszem észre,hogy direkt azt a választ adják ami a másiknak fáj.

Ha valaki feltesz egy képet a tesztről akkor az érdekli őket,hogy te milyen eredményt vársz azért,hogy annak direkt az ellenkezőjét mondhassák. Más külföldi fórumokon de még Redditen sem találkoztam ilyen szintű rosszindulattal.

Ha úgy teszel fel itt egy kérdést,hogy “nem védekeztünk de nem akarok gyereket, nézd meg légyszi a tesztet,hogy látsz-e még egy csíkot” akkor tuti mind azt írja,hogy terhes vagy.

Ha akarsz gyereket akkor az összes azt,hogy negatív.

Ennek mi értelme van számotokra?

Mi nem passzol az életetekben ennyire?

Akinek nem inge…

Ha magadra veszed gondolom ilyen vagy és ne sértődj meg de ez gáz.


jan. 21. 09:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 anonim ***** válasza:
65%
Ez a magyar mentalitás!Engem csak az szokott felcseszni,mikor valakinek normális válaszok mennek,de a kérdező binkó!
jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/109 anonim ***** válasza:
51%
*bunkó
jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/109 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván sok emberben van rosszindulat is, de amúgy napi több ilyen kérdés van a csoportban, mikor az egyértelmű tesztről megkérdezik negatív e vagy pozitív, pedig még a dobozán is mutatja, hogy 1 csík negatív, 2 pozitív. És az nem számít 2. csíknak ha ott egy halvány színtelen árnyék
jan. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 anonim ***** válasza:
78%

De mégis mi értelme lenne annak, hogy - gyereket akarás esetén - együtt vekeng a gyk népe egy nyilvánvalóan negatív teszt felett, hogy jajj utyuputyu, hát biztosan van ott halvány csík, persze mucika, fotózd negatívba, fordulj hármat éjfélkor a sarkad körül és áztasd szűzleányok vérébe, jajj hát utána biztos mindenki látni fogja, nyunyókám...

Ha feltesz egy negatív tesztet, az negatív. Nem lesz attól pozitív, hogy ő nagyon akar gyereket. Vegyen másikat, csinálja meg X nap múlva, csinálja meg reggel. Ez nem rosszindulat, ez a valóság.

jan. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/109 A kérdező kommentje:

3-as. De az elképzelhetetlen,hogy mondjuk valaki nem itt éli az életét és nem tartja számon,hogy napi hány ilyen kérdés van?

Ki az aki egyáltalán naponta számolja a hasonló kérdéseket?

jan. 21. 09:20
 6/109 A kérdező kommentje:

4-es.

Na te pont az vagy akiről a kérdés szól.

Mitől lettél ilyen? Naponta mennyit vagy ezen az oldalon?

jan. 21. 09:20
 7/109 anonim ***** válasza:
83%
Mert a kérdezőkkel van a baj és szomorú, hogy idegenek kellenek az életükhöz. Egyedül vagy neadjisten személyes emberi kapcsolatokban nem mernek kérdezni. Ez az elkeserítő. Ez engem is felbasz. Hogy nincs személyes, empatikus emberi társaság. És így akarnak élni, így akarnak gyereket. Hogy más, idegentől kérdeznek. Nulla önismeret, józan paraszti ész, felelősségvállalás.
jan. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/109 A kérdező kommentje:
De hát erre van ez az oldal.
jan. 21. 09:22
 9/109 anonim ***** válasza:
47%
Akkor nincs dolgunk egymással, ha ezt gondolod. Megteheted. Sajnálom.
jan. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/109 anonim ***** válasza:
14%
Én se értem. Szerintem napi több órát itt lógnak, különben honnan tudnák hány ilyen meg olyan kérdés jön naponta. Inkább az az érthetetlen,hogy ha olyan a kérdés,pl tényleg negatív a teszt és hülyeségnek tartják,akkor miért kell ideírni egy bunkó választ ahelyett,hogy tovább lépne ezen? Vagy egyáltalán minek nyitja meg a tesztes kérdéseket? Nekem az az elméletem,hogy otthon oké valami, valahol le akarják vezetni a feszültséget illetve csak itt ilyen huszárok,gondolom ha a kolléga kérdez tőle baromságot vagy a főnöke,nem küldi el a sunyiba szemtől pofába. :D
jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!