Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a csoportban miért...

Ebben a csoportban miért ilyen rosszindulatúak a nők?

Figyelt kérdés

Sokszor azt veszem észre,hogy direkt azt a választ adják ami a másiknak fáj.

Ha valaki feltesz egy képet a tesztről akkor az érdekli őket,hogy te milyen eredményt vársz azért,hogy annak direkt az ellenkezőjét mondhassák. Más külföldi fórumokon de még Redditen sem találkoztam ilyen szintű rosszindulattal.

Ha úgy teszel fel itt egy kérdést,hogy “nem védekeztünk de nem akarok gyereket, nézd meg légyszi a tesztet,hogy látsz-e még egy csíkot” akkor tuti mind azt írja,hogy terhes vagy.

Ha akarsz gyereket akkor az összes azt,hogy negatív.

Ennek mi értelme van számotokra?

Mi nem passzol az életetekben ennyire?

Akinek nem inge…

Ha magadra veszed gondolom ilyen vagy és ne sértődj meg de ez gáz.


jan. 21. 09:11
 71/109 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy a fő kérdés alapján tényleg az a problémád, hogy a negagív tesztre nem azt írják, hogy pozitív
jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/109 A kérdező kommentje:
Rendben
jan. 22. 11:02
 73/109 anonim ***** válasza:
66%
71, Dehogy, a kérdező még csak nem is tesztelt. Neki hamarabb jött meg a menstruációja, amire leírták neki a válaszolók, hogy igen, az tényleg menzesz, nem beágyazódási vérzés. De ő ÉRZI, hogy terhes, ezért innentől kezdve mindenki bunkó, aki leírja, hogy az ömlő vér az nem terhességi tünet.
jan. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/109 A kérdező kommentje:
Nem jött meg a menstruációm miről beszélsz?
jan. 22. 12:16
 75/109 anonim ***** válasza:
69%

Valóban, ha ennyire atsiklasz minden felett, akkor mit rágódsz itt napok óta?

Én nyugodt, konfliktuskerülő ember vagyok, és ha itt válaszolok valakinek, ami neki nem tetszik, és beszól, engedd már meg,hogy visszaszóljak.

Mellesleg a példák, amiket írtál pont az olyan nőkre jellemző, akik gyereket akarnak, de az alapvető biologiaval nincsenek tisztában, és ez a fajta emberi butaság bosszantó. Mert 2 napja voltam együtt a ferjemmel, ma hányingerem van lehetek terhes? Megjött , negatív a tesztem, lehetek mégis terhes? A barátom a fenekembe élvezett, lehetek terhes? kérdésekre igenis az a válasz, hogy inkább ne szaporodjon. Illetve egy felnőtt 30-as nőnek szerintem tisztában kéne lennie a ciklusával, főleg ha gyereket szeretne.

Te meg ahelyett, hogy analizalni próbálsz másokat -baromi tévesen-foglalkozz inkább a saját dolgoddal.

jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/109 anonim ***** válasza:
17%
Hú,de leragadtatok a tesztnél. 8 általános megvan-e? Ilyenkor mindig ezen gondolkozok. El nem tudom képzelni kik írnak ide. 71# másold már be melyik mondat ez a főkérdésbe,mert 2x is átolvastam,de nem találom,amit írsz. Köszi. :)
jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/109 anonim ***** válasza:
66%

#76! Nem a #71 vagyok, de akkor szemüveg vagy szövegértés korrepetálás.

Parancsolj:

"Ha akarsz gyereket akkor az összes azt,hogy negatív.

Ennek mi értelme van számotokra?"

Itt sérelmezi, hogy mindenki azt írja a negatív tesztre, hogy negatív.

jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/109 anonim ***** válasza:
39%

A 8 általános neked hiányzik , ha nem látod ,hogy az egész főkérdés erről szól :)

Nyilván példaként hozza fel a kérdező, de erről ír 10 soron keresztül .

jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/109 anonim ***** válasza:
25%
Tinik írnak ki kérdést, jön a válasz, biztos terhes vagy,megy a hergelés. Ma például egy pozitív teszt alatt írták,hogy negatív,ahol a nő viszont szeretne kismama lenni. :D Ahol a nő nem mozdul ki az 5 hónapos mellé ott megy hogy de besavanyodott vagy,a másik kérdésnél ahol meg elmenne egy éves mellől ott pedig,hogy minek szültél kb. Döntsétek már el mi a véleményetek. :D A kérdéstől függően változtok. A kérdező oldalakon át azt sérelmezi,hogy nem az a baj,ha válaszolsz,de ne tedd már oda például,hogy miért szaporodsz,stb..Meg még ennél bunkóbbak is szoktak lenni. Nem azt kell,hogy pozitív basszus miközbe nem pozitív :D Hanem sértést minek hozzáírni a válaszodhoz.
jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/109 anonim ***** válasza:
18%

Ha ebből azt vetted le,hogy az a baja,hogy negatív tesztre nem írod,hogy pozitív,akkor könyörgöm a 8 általánost újra minimum,ha már más nincs is... ilyen értetlenek nem lehettek tényleg.


"Nem arról van szó ha odaírod hogy negatív pont, hanem ha elkezdesz okoskodni meg kioktatni.


Gusztustalan hangnemben,hogy “hát tudnod kellene már hogy működik a ciklusod 29 évesen. Ekkora hülye nem lehetsz”


“Édes istenem te ne szaporodj inkább”


Rengeteg kérdés alatt olvastam már ezt."

jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!