Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a csoportban miért...

Ebben a csoportban miért ilyen rosszindulatúak a nők?

Figyelt kérdés

Sokszor azt veszem észre,hogy direkt azt a választ adják ami a másiknak fáj.

Ha valaki feltesz egy képet a tesztről akkor az érdekli őket,hogy te milyen eredményt vársz azért,hogy annak direkt az ellenkezőjét mondhassák. Más külföldi fórumokon de még Redditen sem találkoztam ilyen szintű rosszindulattal.

Ha úgy teszel fel itt egy kérdést,hogy “nem védekeztünk de nem akarok gyereket, nézd meg légyszi a tesztet,hogy látsz-e még egy csíkot” akkor tuti mind azt írja,hogy terhes vagy.

Ha akarsz gyereket akkor az összes azt,hogy negatív.

Ennek mi értelme van számotokra?

Mi nem passzol az életetekben ennyire?

Akinek nem inge…

Ha magadra veszed gondolom ilyen vagy és ne sértődj meg de ez gáz.


jan. 21. 09:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/109 anonim ***** válasza:
84%

Ebből látszik, sokan megerősítést várnak gyik-en. Ha ez nem sikerül, akkor rosszindulatú a válaszadó.

Nem mondom, hogy nincsenek tényleg rosszindulatúak, pláne trollok, de NEM ez az általános itt.


Vannak kérdezők, akik pl. bántalmazó kapcsolatban élnek, kapnak 50 választ, abból 49 azt írja, lépjen ki a kapcsolatból, aztán fel van háborodva a válaszok láttán. Aztán ha van 1, aki szerint ezzel semmi gond, annak megköszöni, mint egyetlen hasznos választ.

jan. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/109 anonim ***** válasza:
96%

Most csak a tesztes kérdésekről beszélünk?

Mert ezeken kívül is olyan hajmeresztő butaságokat tudnak kérdezni egyesek, hogy el sem hiszem. "Megcsapott az állott pörkölt szaga, árt a babámnak?" "Ferdén nézett rám a szomszédasszony, ez már szemmelverésnek minősül? Látszani fog a gyerekemen?" " 10 hónapos kisfiam még csak az ábécé felénél tart, autista lehet?"

- ne haragudj, de ezekre milyen választ lehet adni? Az nem bunkóság, ha az ember megírja, hogy valaki / vagy a kérdése butaság.

És igen, a kedvenc védekezésem: "DE hát arra van ez az oldal, hogy kérdezzünk!!!!" - igen, de ésszel, könyörgöm.

Semmi értelme az olyan kérdéseknek, mint hogy "tegnap belém élvezett a pasim, ma feszül a mellem, terhes vagyok?" "Kilencedikén kellene hogy megjöjjön, ma elseje van, szerintetek tesztelhetek már?" - az ilyeneknél nem csoda, hogy elgurul a gyógyszer. Pici józan ész azért nem ártana egyes kérdezőknél.

jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/109 anonim ***** válasza:
87%
Eldönteni egy tesztről, hogy az pozitív, vagy negatív, nem kell 30 ember visszaigazolása normál esetben. Ha én látom a tesztemen a második vonalat, akkor nekem hiába írják 15-en, hogy ez negatív, nem vagyok hülye... és így van ez fordítva is. Ilyen formán ezek teljesen értelmetlen kérdések, ahogy azok a típusú kérdések is, hogy 5. dpo-n feszül a mellem, terhes lehetek? Aki gyakran megfordul itt, annak szerintem egy idő után eldurran ezektől az agya és valakin kitölti... :D
jan. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/109 anonim ***** válasza:
86%
Jött pár válasz. Látod, kérdező, az oldal nem ezért van. Vagyis nem azért, amire te használod. Kérdezni valójában az emberek nagy százaléka nem tud rendesen. Te sem.
jan. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/109 anonim ***** válasza:
85%

Nem olvastam végig a kommenteket.


Én úgy vagyok vele, ha valaki tényleg normalis kérdést kiír, annak nyilvan normálisan válaszolok.

De anikor a napi 42.pozi a tesztem? De szupcsi, lávcsi, szercsi, hogy írtok, na ilyenkor elborul az én agyam is.


Vagy a megettem egy szem mittoménmit, aetottam a babocábak?


Én amúgy tök empatikusnak mondanám magam. Foglalkozásomat tekintve is nehéz esetekkek vagyok körülvéve, demens időseket gondozok. De ők nincsenek ilyen idióta szinten, mint itt 1-2 kérdező.


A lapozz továbbhoz meg annyit fűznék hozzá, hogy ez egy olyan oldal, ahova bárki szabadon írhat. Nehogymár te mond meg pl, h ne kommenteljek oda ahova akarok.

Ha valaki kiír ide valamit, viselje el a válaszokat is.

És igen, amilyen a kérdés, olyanok a válaszok.

Sűrűn járok ide fel, de olyant nem nagyon láttam, hogy normális kérdés csak oltást kapott.

jan. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/109 anonim ***** válasza:
94%
Kedves kérdező, én pl. teljesen normális stílusban válaszoltam egy kérdezőnek, privátban meg mocskolódott, és megátkozott. 😆 Szóval nem csak a válaszadó oldalról vannak gondok, sőt...
jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/109 anonim ***** válasza:
74%
#18 valószínűleg ez volt a kérdése. Az egyik kommentjeben kb ugyanazt írja, mint itt a kérdésben
jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/109 anonim ***** válasza:
jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/109 anonim ***** válasza:
85%
Az a baj kedves kérdező, hogy rengeteg a buta, aluliskolázott, helyesírásra és józan gondolkodásra alkalmatlan ember, akik személyes sértésnek veszik, ha meg mered nekik mondani őszintén és kultúráltan, hogy márpedig nekik rohadtul nem kellene gyereket válallni. És gondolom ez idegesíti és frusztrálja az embereket, a butaság. Sokszor elfogy a türelem és a sokadik idióta, értelmetlen kérdésnél már nem nagyon tudsz higgadt maradni.
jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/109 anonim ***** válasza:
11%

Akinek egy kérdéstől elborul az agya,ott picit otthon nézzen körül. :( 25# Neked még nem bántásból tényleg,de ha te a 42.napi ilyen kérdést látsz nem tudom mennyi időt fordítasz a családodra a gyk mellett,mert ezek szerint egész nap itt vagy.

Látszik nem értitek a kérdezőt itt. :D Nem azt írta szerencsétlen,hogy azt írd a negatívhoz,hogy pozitív,hanem hogy ha negatív egyértelműen ne azt írd már,hogy "nem látsz a szemedtől hogy negatív?". Érzitek a különbséget? Komolyan felnőttnek el kell magyarázni ezt?:D Itt arról van szó,hogy ha csak bunkón tudsz,akkor minek írsz bárhova.

jan. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!