Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a csoportban miért...

Ebben a csoportban miért ilyen rosszindulatúak a nők?

Figyelt kérdés

Sokszor azt veszem észre,hogy direkt azt a választ adják ami a másiknak fáj.

Ha valaki feltesz egy képet a tesztről akkor az érdekli őket,hogy te milyen eredményt vársz azért,hogy annak direkt az ellenkezőjét mondhassák. Más külföldi fórumokon de még Redditen sem találkoztam ilyen szintű rosszindulattal.

Ha úgy teszel fel itt egy kérdést,hogy “nem védekeztünk de nem akarok gyereket, nézd meg légyszi a tesztet,hogy látsz-e még egy csíkot” akkor tuti mind azt írja,hogy terhes vagy.

Ha akarsz gyereket akkor az összes azt,hogy negatív.

Ennek mi értelme van számotokra?

Mi nem passzol az életetekben ennyire?

Akinek nem inge…

Ha magadra veszed gondolom ilyen vagy és ne sértődj meg de ez gáz.


jan. 21. 09:11
 51/109 A kérdező kommentje:
A kérdést miért vetted magadra?
jan. 21. 15:34
 52/109 anonim ***** válasza:
50%

"30-as: végre valaki érti mire gondolok.


Bakker 20 kommentelő de egy képes felfogni a mondanivalót.


Inkább jobb is ha erre az oldalra nem ír ki az ember semmit mert ez siralmas arány."


Ez pl. szerintem nem udvarias, hanem lekezelő, ingerült hozzászólás.

jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/109 A kérdező kommentje:

Udvariasnak miért kellene lennem olyan emberekkel akik engem támadnak mert ők nem értik a témát.

Aki nem veszi fel magára az gondolom nem ilyen.

Aki felveszi az meg tudja magáról és zavarja ha valaki átlátja.

jan. 21. 15:41
 54/109 anonim ***** válasza:
75%
Ironikus, amit csinálsz. Leoltottál több válaszolót is, akik semmi botrányosat nem írtak, miközben te firtatod, hogy miért frusztráltak az emberek:-)
jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/109 A kérdező kommentje:

Senki nincs leoltva.

Leírtam a véleményemet. Az,hogy ezt valaki nem 100%-osan tudja értelmezni vagy elmondása alapján nem ilyen de magára vesz egy random kérdést gyakorin nekem semmi közöm.

Ez nem az én dolgom.

jan. 21. 15:53
 56/109 anonim ***** válasza:
60%

Egyedül a szülés jelei kérdésekre szoktam a saját tapasztalataimat leírni. Mert nekem tényleg hetekkel szülés előtt jóslóim voltak, nyitva volt a méhszáj. Semmi sem jelentett semmit. Le szoktam írni de nem gonoszságból, hanem tapasztalatból.


Bár a példádban említett tesztes kérdésekre én nem szoktam válaszolni pl.

jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/109 anonim ***** válasza:
30%
Akik unatkoznak,nincs családjuk azok vannak itt reggeltől estig. És az ilyenek írják ,hogy már megint te?🤦😅 A kérdésből,bagy a válaszbol felismerik ki kicsoda.Na ezek a rosszindulatuak.
jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/109 anonim ***** válasza:
61%
Sok a feszültség az emberekben. A tesztes kérdések meg tökéletes dühöngők, hisz valljuk be azért normál esetben egy felnőtt ember el kéne tudja dönteni hogy 1 vagy 2 csíkot lát, vagy ha nem, akkor mások egy fotó alapján még annyira sem fogják tudni. Így aki ilyet feltesz az valószínű nem a legélesebb kés a fiókban, tehát kiváló alany hogy a frusztrált emberek ráugrjanak, mint ragadozók a leggyengébb antilopra.
jan. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/109 anonim ***** válasza:
58# Elég szomorú. Ők azok,akik annak idején a gyengébbeket bántották a suliban is,szerintem. :/ De amúgy egyetértek.
jan. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/109 A kérdező kommentje:
Gyengébbek és sokszor buták is
jan. 22. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!