Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a csoportban miért...

Ebben a csoportban miért ilyen rosszindulatúak a nők?

Figyelt kérdés

Sokszor azt veszem észre,hogy direkt azt a választ adják ami a másiknak fáj.

Ha valaki feltesz egy képet a tesztről akkor az érdekli őket,hogy te milyen eredményt vársz azért,hogy annak direkt az ellenkezőjét mondhassák. Más külföldi fórumokon de még Redditen sem találkoztam ilyen szintű rosszindulattal.

Ha úgy teszel fel itt egy kérdést,hogy “nem védekeztünk de nem akarok gyereket, nézd meg légyszi a tesztet,hogy látsz-e még egy csíkot” akkor tuti mind azt írja,hogy terhes vagy.

Ha akarsz gyereket akkor az összes azt,hogy negatív.

Ennek mi értelme van számotokra?

Mi nem passzol az életetekben ennyire?

Akinek nem inge…

Ha magadra veszed gondolom ilyen vagy és ne sértődj meg de ez gáz.


jan. 21. 09:11
 81/109 anonim ***** válasza:
46%

#79! Linkeld már légyszi azt a kérdést, mert én nem láttam.

"A kérdező oldalakon át azt sérelmezi..."

Ja, miután már húszan felhívták a figyelmét arra a tényre, hogy a fő kérdésben még tök másért rinyált. Annyira következetes a kérdező, hogy miután megszólít egy konkrét kommentelőt, utána megkérdezi, miért veszi magára, amit NEKI írt 🤦🏽‍♀️

"Döntsétek már el mi a véleményetek. :D A kérdéstől függően változtok."

Hihetetlen, de nem minden kérdésre ugyanaz az ember válaszol. Sőt, az is előfordulhat, hogy ugyanannak az embernek egy pozitív tesztről az a véleménye, hogy pozitív, egy negatívról meg az, hogy negatív. Durva, mi?😁

jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/109 anonim ***** válasza:
0%
#80! Fogd már fel, hogy azt utólag magyarázta, a fő kérdésben nem az volt! Ennek értelmezéséhez 2 általános is elég, nem kell 8😁
jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/109 A kérdező kommentje:

Szerintem hagyd őket.

Ez már a menthetetlen kategória számomra. Egyszerűen mintha egyik fülükön be másikon ki.

Ez rémisztő…

jan. 22. 17:48
 84/109 A kérdező kommentje:
Kognitív disszonancia….
jan. 22. 17:51
 85/109 anonim ***** válasza:
34%

Valahogy nem érkezett meg az a híres mai pozitív teszt link se. Sejtettem...

"Kognitív disszonancia…."

Bárcsak tudnád, mit jelent a szó 🤣

jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/109 anonim ***** válasza:
37%
Ráhagyom én. Nevetséges és mélysötétség ez már. :D Kérdező,felesleges és hergelés az ilyen kérdés pont ezért,már elnézést. Mi célja lenne. Láthatod az fog idejönni úgy is,akik egyszerűen nem értik.
jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/109 A kérdező kommentje:
Ezekből tudna fókuszcsoport Ádám egy jó videót csinálni. Ez ugyanaz a kategória mint a facebookon az asszony sutyorgók.
jan. 22. 17:59
 88/109 anonim ***** válasza:
37%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Tessék Drágám. Most azt tegyük félre,hogy két órával később senki nézne tesztet,főleg szétszedve és hogy emiatt baromság a kérdés. De a lényeg azon van,hogy full negatív,holott mindkét gyerekemnél ilyen tesztem volt.

jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/109 anonim ***** válasza:
39%
88 a tiéd is negatív volt? :D
jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/109 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki tette fel ezt a kérdést de ez egy pozitív teszt.

Ha a kérdező nem írja oda hogy később nézett rá akkor azért osztanák ki mert,hogy “nem látod a vonalat?” “Vak is vagy? Az ilyennek minek gyerek”

Ilyen baromságokat írnak ezek.

Full frusztrált depressziós bagázs

jan. 22. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!