Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a csoportban miért...

Ebben a csoportban miért ilyen rosszindulatúak a nők?

Figyelt kérdés

Sokszor azt veszem észre,hogy direkt azt a választ adják ami a másiknak fáj.

Ha valaki feltesz egy képet a tesztről akkor az érdekli őket,hogy te milyen eredményt vársz azért,hogy annak direkt az ellenkezőjét mondhassák. Más külföldi fórumokon de még Redditen sem találkoztam ilyen szintű rosszindulattal.

Ha úgy teszel fel itt egy kérdést,hogy “nem védekeztünk de nem akarok gyereket, nézd meg légyszi a tesztet,hogy látsz-e még egy csíkot” akkor tuti mind azt írja,hogy terhes vagy.

Ha akarsz gyereket akkor az összes azt,hogy negatív.

Ennek mi értelme van számotokra?

Mi nem passzol az életetekben ennyire?

Akinek nem inge…

Ha magadra veszed gondolom ilyen vagy és ne sértődj meg de ez gáz.


jan. 21. 09:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/109 anonim ***** válasza:
22%
10# vagyok. "nem oké", javítom
jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/109 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom
jan. 21. 09:45
 13/109 anonim ***** válasza:
88%
Majd legközelebb ha látok egy negatív tesztet azt mondom,hogy pozitív,csakhogy ne tunjek bunkonak és a kérdező jól érezze magát.
jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/109 A kérdező kommentje:
Nem kell azt mondani. Ne reagálj.
jan. 21. 09:47
 15/109 anonim ***** válasza:
90%

Hat de ha kérdezi,hogy szerintetek pozitív?

Akkor leírjuk,hogy nem,ez negatív.

Azért tesz fel kérdést,hogy válaszolunk rá

Ha a válasz nem tetszik neki,akkor ne is válaszoljon senki?

Akkor mi értelme van a kérdésnek?

jan. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/109 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj, de miért ne reagalnek? Ha valaki feltesz egy kérdést pl egy hómező tesztről, hogy élőben márpedig ő látja a csíkot , neki ne mondjuk,hogy negatív, miért én vagyok a bunkó, hogy leírom az igazságot?

Mellesleg szerintem egy terhességi tesztet nem nehéz értelmezni, én is csináltam már párat.

Ez az oldal arra van, hogy választ kapjal a kérdésedre, nem azért, hogy a megsimizzék a buksid és azt hajtogassak, amit hallani akarsz, annak mi értelme?

Én őszintén, normálisan szoktam válaszolni a kérdésekre, és azért mert a kérdező nem ezt a választ várta, nem én leszek a bunkó, ne haragudj.

jan. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/109 anonim ***** válasza:
86%

Ha egy teszt negatív az akkor is negatív ha húszan azt írjuk,hogy pozitív 🤷🤷

De majd ügyelek,hogy csak olyat írjak ami éppen tetszik a kérdezőnek.

jan. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/109 anonim ***** válasza:
87%

Ezt most én se értem. Tehát egy jól láthatóan negatív tesztről senki ne írja meg, hogy negatív, hanem lapozzon tovább? Annak mi értelme, hogy csak azok írhatnak, akik félrevezetik a kérdezőt.

Amúgy már érdekelne, melyik volt a te kérdésed, ahol így beletapostak a lelkivilágodba.

jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/109 anonim ***** válasza:
83%

Én akkor szoktam bunkózni, ha idióta kérdést tesz fel valaki. Szerintem szomorú, hogy a napi 100 kérdésből 80 hülyeség... nem csak itt, az egész oldalon, így az a néhány, aki tényleg kétségbe van esve, baja van, segítségre van szüksége, az meg elsiklik.

Attól hányni tudnék, amikor valaki őszintén leírja a gondját, majd valaki késztetést érez azonnal belerúgni. Szerintem ezeknek az embereknek saját magukkal van bajuk első sorban, de sajnos nem csak itt látom. Általános mentalitás.

jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/109 anonim ***** válasza:
87%
Teszteknél én még ilyet nem láttam, amit írsz. Ha valakinek fáj, hogy a negatív tesztjére odaírják, hogy negatív, akkor ne tegyen fel képet, és örüljön a "terhességének".
jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!