Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a csoportban miért...

Ebben a csoportban miért ilyen rosszindulatúak a nők?

Figyelt kérdés

Sokszor azt veszem észre,hogy direkt azt a választ adják ami a másiknak fáj.

Ha valaki feltesz egy képet a tesztről akkor az érdekli őket,hogy te milyen eredményt vársz azért,hogy annak direkt az ellenkezőjét mondhassák. Más külföldi fórumokon de még Redditen sem találkoztam ilyen szintű rosszindulattal.

Ha úgy teszel fel itt egy kérdést,hogy “nem védekeztünk de nem akarok gyereket, nézd meg légyszi a tesztet,hogy látsz-e még egy csíkot” akkor tuti mind azt írja,hogy terhes vagy.

Ha akarsz gyereket akkor az összes azt,hogy negatív.

Ennek mi értelme van számotokra?

Mi nem passzol az életetekben ennyire?

Akinek nem inge…

Ha magadra veszed gondolom ilyen vagy és ne sértődj meg de ez gáz.


jan. 21. 09:11
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/109 anonim ***** válasza:
99# De vannak,pont ilyen sötét anyukákkal foglalkozom a munkám során,mint itt némelyik hozzászólás. Élőben még brutálisabbak.
jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/109 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező egyébként a provokatív kérdést nem akarod töröltetni?
jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/109 anonim ***** válasza:
0%

#100! Nem fogod fel, hogy NINCS ott két csík, mert az számít 2 csíknak, amikor a tesztelést követő 10percben lefotózza úgy, hogy NINCS szétszedve a teszt és mind a 2 csík RÓZSASZÍN? Ilyen fotót én nem láttam és te se láthattál, mivel nem volt. Később volt a facelle-n, de ha jól értem, te nem arról dumálsz.

Ennyi erővel rajzolhatnék egy negatív tesztre egy szürke csíkot filccel, felrakom és mindenkit elküldök az anyjába, aki nem latja, hogy az pozitív 🤦🏽‍♀️ Holnap meg lepisilek egy másik tesztet(+ lesz, mivel terhes vagyok) és előadom, hogy ti vagytok a hülyék, mondtam én, hogy pozitív volt😂

jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/109 anonim ***** válasza:
0%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Ha te itt 4 óránál negatívat látsz,akkor szemészet de kúria gyorsan.

jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/109 anonim ***** válasza:
37%
Nem bántott senkit a kérdező,ha jól láttam a válaszokért.
jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/109 anonim ***** válasza:
46%
#104! Ki mondta, hogy negatívat látok 4 óránál? Neked tényleg ennyire nehéz a felfogásod? Órákkal ezelőtt leírtam, hogy UTÁNA felrakott egy + facelle tesztet, amire mindenki odaírta, hogy pozitív. Attól függetlenül az 1.tesztje érvénytelen volt, ahhoz meg azt írták. Nem egy teszt határozza meg, hogy egy másik+ vagy - volt 🤦🏽‍♀️
jan. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/109 anonim ***** válasza:
68%
Az első tesztre írták,hogy negatív, mivel órákkal a tesztelés után jelent meg a 2.csik, ami érvénytelen. Amit utána töltött fel, az pozitív, de nem ez volt az első kérdés. De látom nehéz szöveget értelmezni.
jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/109 anonim ***** válasza:
89#-re reagáltam egyébként. Jött a kérdéssel,hogy nekem is negatív lett ezek szerint. Ha te vagy a 89...
jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/109 anonim ***** válasza:
67%
Na jól van,én törlöm a listából a kérdést. Kérdező,te meg buta vagy,ha direkt provokatív kérdéssel hergeled itt az okosokat. Nagyon ráérsz vitatkozni,komolyan.
jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!