Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a csoportban miért...

Ebben a csoportban miért ilyen rosszindulatúak a nők?

Figyelt kérdés

Sokszor azt veszem észre,hogy direkt azt a választ adják ami a másiknak fáj.

Ha valaki feltesz egy képet a tesztről akkor az érdekli őket,hogy te milyen eredményt vársz azért,hogy annak direkt az ellenkezőjét mondhassák. Más külföldi fórumokon de még Redditen sem találkoztam ilyen szintű rosszindulattal.

Ha úgy teszel fel itt egy kérdést,hogy “nem védekeztünk de nem akarok gyereket, nézd meg légyszi a tesztet,hogy látsz-e még egy csíkot” akkor tuti mind azt írja,hogy terhes vagy.

Ha akarsz gyereket akkor az összes azt,hogy negatív.

Ennek mi értelme van számotokra?

Mi nem passzol az életetekben ennyire?

Akinek nem inge…

Ha magadra veszed gondolom ilyen vagy és ne sértődj meg de ez gáz.


jan. 21. 09:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/109 anonim ***** válasza:
100%
37# Én annyi ideje még nem,de ott viszont tényleg türelmesnek kell lenni. Van kollégám,aki beszól 1-1 szülőnek egy két kérdés miatt. Szerintem marha sértő,főleg mikor mire bemész ott sír anyuka emiatt. Még ha tényleg hülyeséget is kérdezett. Nem ismerlek,igazad van,ebből tényleg nem lehet levonni semmit. Bocsi.
jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/109 anonim ***** válasza:
76%

Csak mondom, kérdező, hogy már te se épp nyugodt hangvételbe írsz, ill. lenéző is vagy… Bagoly mondja verébnek. Igen, valóban sok ember itt éli ki a dühét, frusztrációját, kötözködnek, ahol csak tudnak, de én osztom azt a véleményt is, hogy nagyon sok az idióta kérdés.

33: Meg aki nagyon nem akar terhes lenni. Fogamzásgátlót szed, de gumiznak is, viszont a gumi kiszakadt, nem élvezett bele a pasi, de lehet-e terhes… Nehéz ezekre udvarias választ írni, és igen, ha 20 egyöntetű válasz van, hogy nem terhes, akkor se nyugszik meg, csinál még 128 tesztet, dokihoz akar menni…

jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/109 A kérdező kommentje:

33-as:

De ez téged miért zavar hány tesztet csinál?

Nincs közöd hozzá, nem a te életed.

Miért izgat ennyire random névtelen vadidegen nők terhes tesztje?

jan. 21. 14:54
 44/109 anonim ***** válasza:
65%

#40! Igen, nagyon agresszív vagyok, mert le mertem írni, hogy nekem például miért van sok időm gyakorizni és esetleg másnak is lehet😁

Idézd már kérlek, hol és kinek adtam bunkó választ, mert nem találom.

Ki is derült, miért kapsz szerinted bunkó válaszokat. Egyszerűen idegbeteg vagy. Senki nem írt neked egy rossz szót se, de csak támadsz és hisztizel. Neked van itt szükséged pszichoterápiára, de óriási. Ahogy szövegértés korrepetálásra is, ugyanis, ha engem zavarnanak a problémás emberek, akkor valószínűleg nem foglalkoznék 20 éve velük, annyira nem fizetnek túl 😉 Utóbbiban mondjuk tudok segíteni, az a szakmám.

Ha frusztrált lennék tőlük, akkor lehet, hogy rajtad vezettem volna le bunkó válasszal, de NEM tettem, ha nem így látod, továbbra is várom, hogy idézd. Az ok nélküli sértegetést viszont nem tűröm el senkitől, tőled se fogom. Az, hogy mentálisan labilis vagy, nem kifogás.

#37

jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/109 A kérdező kommentje:

Hol voltam lenéző?

Leírtam,hogy véleményem szerint a saját dühét vetíti ki másra és nem egészséges ez.

Saját magát betegíti az ember szerintem.

Ebben hol látod a magas lóról beszélést?

jan. 21. 14:57
 46/109 A kérdező kommentje:

Hol írtam,hogy rajtam vezeted le?

Én a jelenséget magyarázom és próbálom megérteni mi történik az ilyen frusztrált agresszív emberekkel ami ezt kiváltja.

Nálad a munkád.

jan. 21. 14:59
 47/109 anonim ***** válasza:
76%

#41! Persze, ebben teljesen igazad van, de nem szoktam ilyet csinálni. Az mondjuk bosszant, ha segítséget kér, elmondom, mit és hogyan csináljanak, hogy fejlődjön a gyerek, de juszt se azt csinálja. Pikkpakk tönkreteszi x hónapos munkámat, mert teljesen összezavarja a gyereket, majd jön panaszkodni, hogy nem igaz, hogy még mindig nem tudja. Hát, nem, de ha még párszor belekontárkodsz, nem is fogja. Nem szoktam ezen se veszekedni, elmagyarázom 1000x is, hogy miért nem jó, ha azt csinálja, de bosszantó.

Volt erre egy nagyon jó ellenpélda. Gyerek enyhén értelmi fogyatékos. Az anyuka se volt százas, de neki nem volt róla papírja. Nagyon nem úgy nevelte a gyereket ahogy kéne, kedve se volt vele foglalkozni(nem tanulásban, semmiben), de fogadott hozzá tanárt (engem) és tartotta magát azokhoz, amit megbeszéltünk. Nagyon bírtam, amikor kérdezett a gyerekről, mindig mondta, hogy úgy mondd, hogy én is értsem.(Ne használjak szakmai szavakat, hanem a lehető legegyszerűbben próbáljam elmondani.) Nem volt könnyű, mert még a hétköznapi nyelvet és nagyon le kellett egyszerűsítenem, de becsültem benne, hogy próbált tenni valamit a gyerekért és belátta, ha valami nem az ő kompetenciája, át kell adni olyannak, akiben bízik.

#37

jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/109 anonim ***** válasza:
0%

#46! Ok.,a munkám a kiváltó ok, de mit vált ki, ha egyszer nem is válaszolok bunkón?🤣

Nem érzed mennyire logikátlan, amit írsz? A munkája váltja ki, hogy azt tegye, amit nem tesz.Ezt írod 😂

#37

jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/109 A kérdező kommentje:

Hát te vetted magadra.

Minek veszed magadra ha nem vagy ilyen?

jan. 21. 15:25
 50/109 anonim ***** válasza:
62%

#49! Mert a címzett a #37 válaszoló volt, aki én vagyok🤣

Végig E/2.-ben írtál, még pszichoterápiára is elküldtél🤦🏽‍♀️ És te beszélsz szövegértésről?

Ha azt írod, "Kedves Gizi!", akkor hihetetlen, de Gizi azt fogja gondolni, hogy neki szól. Ilyen bonyolult az én élet🤷🏼‍♀️

#48

jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!