Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a csoportban miért...

Ebben a csoportban miért ilyen rosszindulatúak a nők?

Figyelt kérdés

Sokszor azt veszem észre,hogy direkt azt a választ adják ami a másiknak fáj.

Ha valaki feltesz egy képet a tesztről akkor az érdekli őket,hogy te milyen eredményt vársz azért,hogy annak direkt az ellenkezőjét mondhassák. Más külföldi fórumokon de még Redditen sem találkoztam ilyen szintű rosszindulattal.

Ha úgy teszel fel itt egy kérdést,hogy “nem védekeztünk de nem akarok gyereket, nézd meg légyszi a tesztet,hogy látsz-e még egy csíkot” akkor tuti mind azt írja,hogy terhes vagy.

Ha akarsz gyereket akkor az összes azt,hogy negatív.

Ennek mi értelme van számotokra?

Mi nem passzol az életetekben ennyire?

Akinek nem inge…

Ha magadra veszed gondolom ilyen vagy és ne sértődj meg de ez gáz.


jan. 21. 09:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/109 anonim ***** válasza:
14%
Remélem látod kérdező az értelmi szintet itt. Statisztikát lehet ebből. Lepontoznak,mert leírom mire gondolhattál. :D Mivel ők nem értik,sajnos, ezért lepontoznak,mint hogy belássák. Nos, ezért látod azt amit minden kérdés alatt. :)
jan. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/109 anonim ***** válasza:
22%
Azért mert nők, ráadásul gyerekesek.
jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/109 anonim ***** válasza:
74%

1: nagyon sok hulye kerdes erkezik. Nem sorolok peldakat, elottem megtettek. Volt annyira hulye kerdes, hogy lattam, senki nem valaszolt. Aztan kommentbe odairja a kerdezo hogy “bsszatok meg, miert nem ir senki” ilyen proli stilusban.

2: valamelyik nap volt egy no, menstrualt, a teszt is negativ volt. 10en odairtuk, hogy nem terhes. De o eroskodik, okoskodik, hogy marpedig akkor is az. Akkor minek tesz fel kerdest? Ha o annyira jobban tudja, minek kerdez?

3: elazott, szetszedett tesztek. Full negativ, leirjuk neki. Habzo szajjal krvaanyazik, hogy mi vagyunk vakok. Akkor legyel te is terhes, mit banom en. Nem mindig a valaszadok a bunkok. Sok no annyira terhes akar lenni, hogy nem fogadnak el nemleges valaszt.

jan. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/109 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azzal nincs bajom, amit te kiemelsz, mert néha tényleg idegesítőek, akik egy egyértelműen pozitív/negatív tesztről véleményeket kérnek. Azokat meg főleg nem szoktam érteni, akik menstruáció előtt napokkal tesztelnek, aztán kérdést írnak ki. A rosszindulat viszont engem is zavar, mindegy milyen témával kapcsolatban írok ki kérdést általában mindig előkerülnek a vitatkozós válaszadók, akik egymásba kötnek minden baromság miatt, és a kérdés már nem is arról szól, amiről kellene, hanem oldalakon át a vitatkozókról. Nem értem miért nem lehet elfogadni egymás véleményét, ráadásul sokszor egy apróságon vesznek össze, személyeskednek és rohadt sértő dolgokat írnak egymásnak, miközben simán szónélkül is hagyhatnák a dolgot.
jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/109 anonim ***** válasza:
66%
#31! Nem azért vagy lepontozva szerintem, hanem, mert lehet, hogy te nagyon toleráns vagy a hülyeséget kérdezőkkel, de belekötsz mindenki másba🤣 Pl.abba, aki 42 hülye kérdést olvas naponta.(Nem én írtam azt a kommentet.) Te már kiokoskodtad, hogy sz@r anya, sz@r feleség, mert több ostoba kérdést olvasott, mint te🤦🏽‍♀️ Amúgy meg nem tudsz róla semmit. Képzeld, nekem például nincs még gyerekem. Veszélyeztetett terhesként nagyjából semmit nem csinálhatok, szóval rohadtul ráérek hülye kérdéseket olvasni gyakorin😉
jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/109 anonim ***** válasza:
38%

35# Mert te jelenleg nagyon ráérsz,nem sokáig lesz így. De ha már kismamaként se vagy túl toleráns,ez később csak rosszabb lehet. Ezer meg ezer idióta fog odamenni hozzád a játszótéren is. Sajnos.

Belekötöttem,igazad van,bunkó válasz volt. Úgy látszik én a hülye kérdéseket bírom,csak a hülye hozzászólókat nem. Bár ezt írta "És igen, amilyen a kérdés, olyanok a válaszok.". Ez hozzászólásra is igaz.

jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/109 anonim ***** válasza:
40%

#36! De látod, megint belém kötsz ismeretlenül. Én egy szóval se írtam, hogy bunkó választ szoktam adni. Csak magyarázatot arra, hogy attól, hogy valaki sokat gyakorizik, semmit nem lehet levonni a személyiségére vagy az életére vonatkozóan.

Mivel alapvetően és vonzom a bolondokat, gyerek nélkül is naponta megtalál min.2-3, illetve 20 éve problémás gyerekekkel foglalkozom, akiknek szülei is vannak ugyebár, nem hiszem, hogy nagy meglepetés fog érni a játszótéren.

#35

jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/109 A kérdező kommentje:

30-as: végre valaki érti mire gondolok.

Bakker 20 kommentelő de egy képes felfogni a mondanivalót.

Inkább jobb is ha erre az oldalra nem ír ki az ember semmit mert ez siralmas arány.

jan. 21. 14:09
 39/109 A kérdező kommentje:
Mármint ha valaki nem rendelkezik szövegértelmezési képességgel akkor jobb is ha nem ad az ember a véleményére szerintem.
jan. 21. 14:11
 40/109 A kérdező kommentje:

37-es: Meg is van akkor az oka miért robbansz és vezeted le a feszültséget itt gyakorin a normális kérdések alatt.

Ezt akartam megtudni,hogy akik ilyen agresszivek ezen az oldalon azoknal mi nem stimmel az életükben.

Gondolom eleged van már az emberekből is és ezt valakin muszáj vagy leverni mert a szülőkön gondolom nem lenne tanácsos.

Magadban meg nem tudod tartani sokáig.

Pszichoterápiát javasolnék minden rosszindulat nélkül mert ez nem egészséges számodra hosszútávon.

jan. 21. 14:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!