Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a csoportban miért...

Ebben a csoportban miért ilyen rosszindulatúak a nők?

Figyelt kérdés

Sokszor azt veszem észre,hogy direkt azt a választ adják ami a másiknak fáj.

Ha valaki feltesz egy képet a tesztről akkor az érdekli őket,hogy te milyen eredményt vársz azért,hogy annak direkt az ellenkezőjét mondhassák. Más külföldi fórumokon de még Redditen sem találkoztam ilyen szintű rosszindulattal.

Ha úgy teszel fel itt egy kérdést,hogy “nem védekeztünk de nem akarok gyereket, nézd meg légyszi a tesztet,hogy látsz-e még egy csíkot” akkor tuti mind azt írja,hogy terhes vagy.

Ha akarsz gyereket akkor az összes azt,hogy negatív.

Ennek mi értelme van számotokra?

Mi nem passzol az életetekben ennyire?

Akinek nem inge…

Ha magadra veszed gondolom ilyen vagy és ne sértődj meg de ez gáz.


jan. 21. 09:11
 61/109 A kérdező kommentje:
Mármint ezek a nagy bullyk. Hangosak,idegbetegek,agresszívak.
jan. 22. 08:44
 62/109 anonim ***** válasza:
64%
Azért a kérdező sztorijához hozzátartozik, hogy valószínű is azon bukott ki, hogy kitett egy full negatív tesztet vagy kiírta, hogy fáj a feje 3 nappal szex után, vajon terhes e és nem azt a választ kapta hogy tuti terhes. Eleinte én is kérdezgettem itt ilyeneket, hogy vajon ez terhes tünet lehet e, nem akadtam ki a válaszokon és mindig igazuk is volt hogy nem volt az. Érdekes, mikor terhes lettem nem kellett kiírnom kérdést, mert a késés meg a pozitív teszt elég egyértelmű volt. Aláírom hogy van aki esetleg nem olyan hangnembem válaszol, mint elvárnánk, de a kérdezők meg egyszerre kiakadnak és bebunkóznak ha nem azt a választ kapják amit hallani akarnak. Szóval minden éremnek két oldala van :) De mondjuk manapság már semmin se lepődök meg, volt itt olyan aki a negatív tesztek, menstruáció ellenére azért elment orvoshoz is, hiába mondta az is hogy nem terhes, akkor se hitte el. Én tudom milyen rossz évekig várni a babára, de azért ennyire tényleg nem szabadna beleőrűlni
jan. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/109 anonim ***** válasza:
53%

Az esetek tobbsegeben a kerdezok kezdenek bunkozni eloszor. Kerdeznek, normlis valaszt kapnak ra, ami nem tetszik nekik, erre vagy privatban kezdenek el krvaanyazni mint nekem valamelyik nap, vagy odafrocsognek a kerdes ala. Hogy o marpedig akkor is latja a masodik csikot, akkor is terhes, es a tobbi kb 20 valaszolo mindenki hulye meg irigy, aki ezt nem latja. 12 eve vagyok az oldalon es eleg sok mindent lattam mar, nemcsak ebben a kategoriaban.

Mas pelda, fb babavaros csoport. Rendre kiirjak ugyanazokat az ostoba kerdeseket. Aztan amikor valaki odairja -jogosan- hogy miert vettek fel milliokat, ha ennyire nincsenek tisztaban a feltetelekkel, megintcsak a kerdezo van felhaborodva. Mikozben a googleba megkeresni a szabalyzatot sokkal hamarabb megvan, mint beirni a csoportba a kerdest.

jan. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/109 anonim ***** válasza:
63# Ilyen is van,de azért jóval jóval ritkább ez a változat.
jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/109 A kérdező kommentje:

Csak az a furcsa,hogy más fórumokon nem megy ez. Ott bíztatják az emberek egymást.

Itt meg ezek a besavanyodott emberek terjesztik a sz*r hangulatot.

jan. 22. 10:12
 66/109 anonim ***** válasza:
75%
65ös de most mit jelent neked a bíztatás? Szerintem az is az ha megírják, hogy hát sajnos 2 napos késésnél negatív tesztből már nem lesz baba, de ne add fel, legközelebb sikerül. Az nem bíztatás hogy áltatnak azzal, hogy ha megjött is lehetsz terhes, van hogy a teszt se mutatja ki, meg van aki leírja, hogy neki már 10 nappal a nemvárt előtt voltak tünetei, stb. Néztem más fórumokat, ott ez megy.
jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/109 A kérdező kommentje:

Aj az a baj nem érted egyszerűen.

Tényleg nem értem mit nem értesz vagy fogsz fel abból amit írok.

Ti itt rosszindulatúak vagytok. Illetve nem tudom te is az vagy-e de sok gyakoris nő.

Nem arról van szó ha odaírod hogy negatív pont, hanem ha elkezdesz okoskodni meg kioktatni.

Gusztustalan hangnemben,hogy “hát tudnod kellene már hogy működik a ciklusod 29 évesen. Ekkora hülye nem lehetsz”

“Édes istenem te ne szaporodj inkább”

Rengeteg kérdés alatt olvastam már ezt.

Nem nem a sajátom alatt hanem másé alatt.

Én átsiklok ezeken a kérdéseken mert én rendben vagyok lelkileg. Nem akarok mást megbántani a szavaimmal.

Maximum leírom,hogy negatív és ennyi.

De ti/ezek az emberek lelkileg megtörtek és az a baj,hogy ragasztják ezt az idegbeteg stílust a társadalom többi tagjára is.

Aztán terjed ez a rosszindulat mint a pestis.

Teljesen felesleges erről tovább beszélni.

Valami nem ragad meg úgy tűnik akkor sem ha 1000x leírom.

jan. 22. 10:21
 68/109 anonim ***** válasza:
100%
67 értelek, én sose írtam ilyet senkinek, de láttam ilyen kommenteket, efelett át kell siklani.
jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/109 anonim ***** válasza:
71%

#67! Ha te rendben lennél lelkileg, akkor nem hisztiznél itt 2napja olyasmin, ami téged egyáltalán nem érint, hanem, ahogy írtad, átsiklanál felette.

Sajnálom, hogy negatív a teszted, de lépj túl rajta. Majd egyszer pozitív lesz.

Egyébként meg a kérdésedben se az volt a problémád, hogy hogy írják, hanem azt, hogy azt merik írni, hogy negatív. Idézet tőled:

"Ha akarsz gyereket akkor az összes azt,hogy negatív."

Igen, nagyon durva, hogy az összes válaszolónak egyformán jó a szeme és egy csíknak látja az egy csíkot.

jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/109 A kérdező kommentje:

Nem érted egyszerűen.

Hagyjuk, ehhez nincs türelmem.

jan. 22. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!