Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek kijönne a napi...

Szerintetek kijönne a napi 180g fehérjebevitel?

Figyelt kérdés

Reggelire műzlit vagy zabkását eszek, egy szelet banánnal és egy fehérjeturmixxal

Dél felé ebédkor eszek rizses húst zöldséggel vagy babfőzeléket és bármilyen levest ami sok zöldsége van, késődélután ugyanazokat és egy külön csirkecombbal, és lefekvés előtt fehérjeshake és ugyanazt eszek, amit ebédre, ha nincs akkor két főtt tojást, és természetesen edzés előtt 30-60 perccel is eszek, és edzés után is shaket iszok tehát edzőnapokon kijönne a 3 shakefogyasztás. Gyrost is szoktam enni edzés után marhahúsa miatt. Szerintetek kijönne nekem a 180 gramm fehérje? (90 kiló 189cm magas és se nem duci, se nem vékony vagyok)



2019. júl. 24. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Tippre közel sem. De miért nem mered ki?!
2019. júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mittomén, számold ki a kalóriabázis pont hu-n. Azt se tudjuk, hogy mennyi kalóriát viszel be, de ttkg x 2g fehérje nem ilyen szentírás és elég lehet kevesebb is, főleg ha kalóriatöbbletben vagy. 1,5-2,2g között jó vagy amit száraz izomtömegre kell számolni számolni, és a tejipari hulladékot forgalmazó cégek propagandájával ellentétben SZÁMÍT a növényi is. Ha ezt összerakod, rájössz, hogy eléggé túl van misztifikálva a fehérje kérdés.
2019. júl. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a gyakori kerdések es itt mindenki rettentőprofi úgyhogy engem szét fognak szedni...

Eleve 2gramm*testtömeg NEM kell...

Azert ez a szám terjedt el, mert kb ez a maximum mennyiség, amit a szervezet natural fek tud használni, ha tökéletes az edzés-étrend...

Hacsak nem edzel 5-6 eve, akkor nyilván nem színizom az a 90... A száraz izomtömegedet kell táplalni, a zsirod nem ker fehérjét...

Nyugodtan számolhatsz 120-140gramm fehérjével, azzal is ugyan úgy fogsz fejlődni.

Amúgy en kb 0.8-1gramm * testtömeg fehérjét viszek be, megsem vagyok összeesve... Mondjuk nemn is célom fejlődni.

2019. júl. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha többet viszel be azt is "felhasználja" a szervezet, a kérdés csak az, hogy mire. Pl. én ha ketogén diétán lennék ennél többet vinnék be és nem tartanám a 20% fehérje, 80% zsír arányt, mert szerintem az nem a legelőnyösebb fizikumépítés szempontjából.
2019. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!