Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Legálisan van valami lehetőség...

Legálisan van valami lehetőség anyagcsere gyorsittásra még?

Figyelt kérdés
Már sokéve edzem kaja kiegek lassan oramü pontossággal mennek. Diétában mégis valahogy ellaposodok. Szeretnék 8% tzsre lemenni. Most 12 14 en vagyok de ha nem csinálok töltőkaját sétálni se tudok kb :D. Szóval jo lenne valami legális extra.

#aesthetic #legaldopping
2019. júl. 28. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Sokan lefognak szavazni, de mikor en 15 hetig versenydietaztam, az em anyagcserem ugy beallt mint annak a rendje, viszont napi 2 szal cigi ugy megporgetett, kis kaveval megspekeltem es okes volt
2019. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Feleslegesen olyan alacsony a szén-hidrát beviteled, az az elsődleges probléma.

Egyébként koffein, rostok, Yohimbine (na jó, az EU-ban már nincs, még ért is valamit), plusz kardió...

És igen, a nikotin is segíthet, de vigyázz, mert jönnek a nagy testépítők és megnyílik a pokol kapuja! Mint tudjuk, hetente többször szúrni magad hormonokkal teljesen rendben van, de aki elszív 2 szál cigit... Jajj neki. Komolyra fordítva ha az addikció veszélyét kockáztatja az ember, akkor nem érdemes egy diéta miatt.

2019. júl. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Trenbolon
2019. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!