Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomtömeg növeléséhez mi...

Izomtömeg növeléséhez mi kell? (egy tapasztalatlan lány)

Figyelt kérdés

Eléggé tapasztalatlan vagyok ezen a téren, szóval a segítségeteket kérném!


Délelőtt járok edzeni, általában heti 2×1 órát.

1,5 órával előtte eszek reggelit, ami nyilván nem lehet más, mint a jól ismert zabpehely sok gyümivel, utána pedig innék egy protein turmixot mondjuk egy fél banánnal(ezek szükségesek edzés után?).

12-13 órakor pedig ennék csirkemellet(120-150g) tésztával(kb 50g szárazon, amúgy fehérje tészta hüvelyesekből).

Utána pedig folytatnám a napot.


Ezzel így várható valami fejlődés? Látszana valami?

Leginkább több izmot szeretnék magamon látni.


Ja, és hány kcal ajánlott? (minimális zsír mellett szeretnék elérni egy izmos, sportos testet)


Valamint milyen arányban osszam el a kalóriákat és a makrókat?


Adataim: 16/L 177cm/44kg


Előre is köszönöm a segítő válaszokat!



2019. júl. 29. 19:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%
Most számolod hogy mennyi kalóriat viszel be ? Szerintem nagyon vekony vagy. De ezt neked kell kitapasztalnod. En ugy csinalnam hogy megprobalkoznák tegyuk fel 150 cal al. Ha nagyon faradt vagyok emelem ha jol erzem magad tartom súly es tükör fügvenyeben. Egybekent őknek saccolok suerintem neked olyan 1200 cal lehet az alap anyagcsered. Szerintem 1500 optimális lesz. Aztan majd meglatod. Nem kell csak feherjet enned egykos hsír is mehet bele mert nagyon aszott leszel. Reggelire mehet tojás esetleg fel avokado. Sokal jobban felelenkül az anyagcsered. Igazabol egy regi nagyagyu aztmondta annyit kell ennyi amennyit “birsz” es annyal kemenyeben kell edzeni ha zsirosod akkor cardio. 60%os szivterheles mellett.
2019. aug. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

A cukrozott szalonnás jégkrémet lehet, hogy inkább kihagyom :D


Amúgy jelenleg kissé csontos, nehezen hízo alkat vagyok.

2019. aug. 2. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!