Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 3 napot edzem itthon....

Heti 3 napot edzem itthon. Minden nap más izomcsoportot. Tehát egy izomcsoportot csak heti 1 edzés. Nem kevés? Igy lesz valami látszat? Nem akarok izmos lenni csak formasitani szeretnék.50 kg-s lány vagyok. Tömegnovelot iszok mellé.

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Kis látszatra talán lesz változás, de az biztos hogy nem nagy ha csak otthon edzel eszközök nélkül. Tömegnövelő teli van egyébként cukorral, nem a legjobb megoldás de ha csak így bírod megoldani hát igyad.
2019. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Heti 2x kellene/izomcsoport.

Ha 3 napozol akkor teljes test edzesterv.

Tömegnövelőt meg ne igyál.

A direkt cukorbevitel nem összeegyeztethető az egészséges tálálkozással.

2019. jún. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak hízni szeretnék azért iszom, próbáltam több féle étrendet de egyszerűen nem tudok hizni
2019. jún. 25. 15:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány cm vagy?
2019. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lányok nem igazán szoktak tömegnővelőt inni . Szénhidrát-fehérje mennyi / nap?
2019. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is itthon edzettem, de egy idő után kevés lesz. Te magad is annak fogod érezni. Teremben adottak a lehetőségek.
2019. jún. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

163 cm vagyok

Sajnos nincs lehetosegem kondi terembe járni

2019. jún. 28. 10:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél esetleg, egy kondigépet, és egy francia rudat. Tökéletesen tudsz edzeni. Nekem egy Domyos hg 60 as kondigépem van, és nagyon jó.
2019. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!