Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az építkezésen dolgozók...

Az építkezésen dolgozók tényleg az építkezésen végzett munkától vannak kigyúrva vagy ők is járnak konditerembe?

Figyelt kérdés

A nehéz fizikai munka után vagy előtt azért eljárnak konditerembe?

Komolyan kérdezem, mert hiába vannak trollkodások a kőműveskondival én láttam mostanában néhány építkezésen dolgozó embert akinek elég jó fizikuma volt és szerintem valamennyi konditermi edzés kell is a nehéz fizikai munka mellé, de nem vagyok benne biztos, ezért kérdezem.

Meg persze azért is, mert elég kemény dolog nehéz fizikai munka mellett még konditerembe is járni(nem lehetetlen, de elég kemény életvitelt igényel).



2019. júl. 30. 09:29
 1/7 anonim válasza:
73%
Igen! A fizikai munkától lehet megerősödni. Konditerembe csak a légkondícionált irodában punnyadó, emberek járnak, meg valamilyen "szellemi" tevékenységet végzők, akiknek van rá szabad energiájuk. Aki egy építkezésen végiggürcöl napi 8-10 órát a napon annak nincs kedve-energiája "gyúrni".
2019. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 1passat9 ***** válasza:
81%
Az elsőnek: A haver épitkezésen dolgozik 7-től 5-ig és van ideje utána 1 órát edzeni. A másik dolog, miért kell lenézni azokat akik tenni akkarnak az egészségükért? Tipikus megmondó barom vagy.
2019. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor nagy respect a haverodnak, hogy van lelki és fizikai ereje a kemény munka után lemenni edzeni.
2019. júl. 31. 22:44
 4/7 anonim válasza:
1passat9-nek: Elhiszem hogy 5 óra után van még ideje edzeni, de energiája is? Dehogy nézem én le azokat, akik tesznek az egészségükért.
2019. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Még annyit hogy a konditeremben gyúrás egy építkezésen ledolgozott munka után mennyiben tesz az egészségünkért?

Bár ha valaki csak a lapátot támasztja, az mehet gyúrni.

2019. aug. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fura, én jellemzően csak pocakos (tipikus "nyáron felhúzom a hasamon a pólót és napoztatom a görögdinnye méretű hasamat") vagy szálkás, de nem izmos embereket látok építkezéseken, kigyúrtakat nagyon ritkán.
2019. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Igazad van, max 2-3 kigyúrtabb srácot láttam én is építkezésen. A többségtől a gyuras olyan távol áll, mint a komuves actimel a valódi ivójoghurttol. Képzelem, mint kapna egy absztinens csirke-rizs-feherjeporos izomfiu az építkezéses magyar és roma proliktol, akik felessel kezdik a napot, és szalonnát ebedelnek, nők után futtyognek fentről.
2019. aug. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!