Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen termékeket, étrend...

Milyen termékeket, étrend beli szokásokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

25/F vagyok, 70 kiló-ra felhíztam 65-ről az utóbbi hónapokban, természetesen sportolás/edzés mellett.


Gymbeam-es Kreatint, Myprotein-es fehérjét és Bérescsepp + C-vitamin kúrára határoztam el magam, azonban a kreatin és a bérescsepp hamarosan elfogy, így egyenlőre ezeket szüneteltetném és helyette más kiegészítőket próbálnék ki szívesen.


2019. júl. 31. 19:23
 1/3 A kérdező kommentje:
A célom, hogy minél többet hízzak, mert egyenlőre még nem vagyok elégedett magammal, hetente 3 edzést tartok, minden másnap pihenek.
2019. júl. 31. 19:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Test/deca/dana
2019. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne figyelj az előzőre, akinek ilyen alkamas a növésre (+5kg/pár hónap nem rossz), az ne szteroidozzon már egyből a rohadt életbe, minek? versenyezni szeretnél? Ha nem akkor jó lesz neked naturálban.

Mióta edzel? Az rendben van?

A C-vitamin kúra nekem érdekes kifejezés, az mindig kell, nem kúraszerűen kell enni, hanem folyamatosan.

Nem a kiegészítőid miatt fogsz nőni. A szilárd táplálék a legdontosabb. Ha az nincs rendbe, akkor csak pénzszórás a sok amino... stb.

Egyébként nemtudok ajánlani, a kreatin nagyon hatásos, hagyd ki kicsit és kezdj egy új kúrát.

2019. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!