Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki női súlyokkal dolgozik...

Aki női súlyokkal dolgozik azt miért zavarja ha valaki dobálja a súlyzokat?

Figyelt kérdés
5-10 kgt nem nagy művészet szépen lerakni de kíváncsi lennék 50 kg vállból nyomásnál ez mennyire sikerülne.

2019. aug. 2. 12:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%

Szvsz feltűnési viszketegség. Ez a típus az aki fujtat mint a gőzmozdony, nyög meg masírozik mint az állatkerti oroszlán.


Gépet is oda lehet bacni ha valaki paraszt.

Egyszer odavágni oké, megcsúszik stb de rendszeresen az már gáz.


És azért baj mert egyrészt elkūrod a padlót a berendezést, másrészt meg mindenki más fülét is.


Ha valakinek dührohama van az üsse a boxzsákot, vagy csapkodjon kötelet, azt azé tartsák...

2019. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
12%

Ki nem szarja le a padlót?


Ami a füleket illelti azt jobban bassszaa a szutyok zene ami a termekben szól...

2019. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem nagyon ment át amire gondoltam. Amit linkeltél az touch n go, ami az első videón van az simán l3baszáshnak számítana egy átlág fineszteremben. A másik videón meg platformon való felhúzás van (nyilván az nem egy ratyiterem). Én is próbálom kontrollálni a negatív szakaszt de nem mindegy mennyire, és ha nem touch n go-ban húzol akkor igen is ront a teljesítményen. Abba meg most ne menjünk bele, hogy nincs mindenkinek olyan majom karja, hogy állva megvakaeja a bokáját. Sérültem már meg felhúzásnál, szóval ha bármi gebaszt érzek, inkább l3basz0m a súlyt...
2019. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
55%
Van baj. Lehet hogy nem véletlenül sérültél meg felhúzás közben. :)
2019. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nyilván nem véletlenül sérültem meg, hanem a saját hülyeségem miatt. Én csak azt mondom, hogy van amikor le kell dobni a súlyt a biztonságod érdekeben és kicsit vicces amikor 50 kilóval merevlábazó csajok mondják meg neked, hogy le lehet rakni rendesen is a súlyt...


Az viszont, hogy nem reflektáltál arra, amit írtam, csak itt hagytál egy sértegetést, arra utal, hogy nem is nagyon tudsz belekötni, csak az egód igényli, hogy mindenképp nagyoncinikusan megmond a zinterneten. :D

2019. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Én ezentúl csakazértis oda fogom vágni, had idegeskedjen a sok hülye
2019. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
#15 Nem sertesnek szantam, elnezest. Nem szandekoztam bovebben reagalni, az okot hogy miert gondolom igy, leirtam, egyszeru fizika.
2019. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
56%
Megnézném, hogy súlyemelő gyakorlatoknál pl. szakításnál hogyan teszi le valaki a súlyt finoman. :D
2019. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, senki sem beszelt sulyemelesrol... Jo hogy nem favagast hozol peldanak.
2019. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

#18

Az olimpiai súlyemelés teljesen más tészta. Ahhoz általában van külön platform és bumper tárcsák.

2019. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!