Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítene valaki egy megfelelő...

Segítene valaki egy megfelelő tömegnövelő étrend kialakításában?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 172cm/75kg férfi vagyok. 53 éves. 87 kilótól mentem le a jelenlegi 75 re úgy másfél hónap alatt.

Heti 3x mozgok 1óra,30 percet súlyzókkal és géppel. / Otthon / Most vissza mennék 80 ra a heti 3 edzésemmel. Hátha jönne egy kis izom, mert most nem igazán maradt rajtam... 😁Igazából a mennyiséget nem tudom ....

A kezdéstől a kaják / csirkemell, Basmati rízs, kuszkusz, zöldségek, ...

Semmi extrát nem szeretnék ....



2019. aug. 4. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

85-ről 75-re másfél hónap alatt? XD azt azért nem kellett volna :(


Egyébként ha hobbi testépítő vagy, grammra számolgatni felesleges. Indulj el valahonnan (sok fehérje+minőségi szénhidrát+vitamin), úgyis neked kell kitapasztalni mennyi az annyi, amitől fejlődsz.


Ha mindenképp grammozni akarsz, akkor google a barátod.

2019. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87-ről*
2019. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos az alapanyagokat főzve mértem!!!

De ez így történt. Csak fittebbek szeretnék kinézni, mivel ülőmunkát végzek /buszt vezetek/.

2019. aug. 4. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért útközben észrevehetted volna hogy hú egy hét alatt leadtam 4 kilót akkor valami nem oké xD na de már mindegy.


A szervezet nagyon maximum egy hónap alatt 1 kiló izmot tud építeni (53 évesen már valamivel kevesebbet). Persze hízni lehet többet is, mint egy kiló, de annak akkor egy része nem izom. Így lődd be az étkezésed. Ha egy hónap alatt többet hízol, az azt jelenti, hogy annak csak egy része izom, túltoltad a kaját, ha kevesebbet, akkor meg még mehet.


Persze számolgathatsz grammra meg minden, de az ilyen grammozós étrendek nem veszik bele a te anyagcseréd sebességét, a korodat, szóval úgysem lesz jó. Magadnak kell kitapasztalni, ez egy ilyen játék.

2019. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!