Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek bele akármibe is?

Hogyan kezdjek bele akármibe is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 18 éves, elég vézna/vékony testalkatú srác vagyok. Mindig is zavart valamennyire a vékonyságom, de valahogy mindig is próbáltam lenyelni és félretenni a dolgot, de most érzek némi motivációt arra, hogy belekezdhessek bármibe is. Igazából nem a full kigyúrtság a cél, hanem egy kicsi erőnlétfejlesztés, kicsi izmosodás. 182-3 centi vagyok és 55 kg jelenleg, úgyhogy remélem mostmár érthető...:D

Az lenne a kérdés hogy mit csináljak vagy esetleg mit egyek-igyak? Vagy valami edzésterv?


2019. aug. 4. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Pesti vagy?
2019. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Számold a kalóriát, és minél többet egyél. https://www.youtube.com/watch?v=qJEEA-4BzBM&t=326s itt a srác elmagyaráz mindent, ha nem jön a súly növelj a kalórián.


1-2hónapig mehet átmozgató edzésterv. [link]

2019. aug. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 nem, Bptől 40kmre lakom
2019. aug. 5. 07:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el kondiba :)
2019. aug. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gungasam ***** válasza:
Most nem tetszik ez az alkat és teszel ellene, pedig ez természetes, hogy ilyen vagy. Visszasírod majd mikor már késő lesz. Az igazi testforma az idő folyamán alakul ki az igénybevétel szerint, nem szabad nagyon sürgetni.Hirtelen megnyúltál de nehogy hirtelen akarj nagy darab lenni...Évtizedes kitartó munka eredménye lehet egy jó izomzat-csontozat egyensúly. Lassan járj tovább érsz..
2019. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!