Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi kaja megcsinálása pár...

Facebook45 kérdése:

Napi kaja megcsinálása pár ezerért?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem ha valaki azt mondaná neked megcsinálja az egész napi kajádat mindennap úgy hogy a hozzávalókat megveszed és pluszba adsz érte naponta 1-2 ezret, te benne lennél? Nem magamra gondolok most xd igazából arra vagyok kíváncsi lenne-e rá piac

2019. aug. 6. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem jó business. Ha ő intézné a vásárlást akkor ok. Így ez nem nagy kunszt.
2019. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván ő intézi a bevásárlást meg minden, házhoz is szállítja. Mondok egy példát 1kg csirkemell 1400 Ft, 300g rizs olyan 200ft meg mondjuk zöldségek egy 500ért.az összesen 2100ft. És ezt mondjuk teljesen elkészít e, kimérve, dobozokba elosztva kiszállítani olyan 4000ft ért
2019. aug. 6. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nekem így se kéne. Számomra az, hogy sütökfőzök az is része a testépítésnek. Pihenőnapon szoktam főzni, eléggé átszellemülök közben.
2019. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen, azért kérdezem lenne-e rá piac. Nyugodtan jöhetnek még a válaszok 😁
2019. aug. 6. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!