Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Hova mentek a...

Testépítők! Hova mentek a nyár utolsó heteiben megmutatni a formát?

Figyelt kérdés

Szomorú hónap az Augusztus. Talán a legszomorúbb.


Egész évben felkészülés, rengeteg lemondás, hogy erre a 3 hónapra minden patent legyen.


Erre úgy elrepül ez az idő, mintha nem is lett volna.


Vicc, nem vicc, de már pszichológushoz is járok emiatt.


Valószínű el fogok költözni olyan helyre, ahol mindig jó idő van, nem kis lóvé, de nekem megéri ez a befektetés, hogy élvezhessem az életet.


Itthon mi van? Az év kb. háromnegyedében kabátban kell takargatni a tökéletes formát, mert olyan idő van...


Ti hogy vagytok ezzel?


2019. aug. 8. 12:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez egy óriási nagy probléma. Mit csinálsz hogy rengeteg lemondással jár? Én nem mondok le semmiről, és több éve tartom a 11-12testzsírt, fölösleges agyontömegelned magad télen nyárra meg leakarod pucolni, vagy mégis mi az a nagy lemondás és felkészülés egy nem verseny formához?
2019. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan csóró vagy, hogy nem tudsz elutazni ősszel valami trópusi helyre mutogatni a strandformádat? :( Hogy leszel így a hierarchia csúcsán a teremben?
2019. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, ha minden igaz amit ide leírtál, akkor neked brutális önbizalomhiányod és komplexusaid lehetnek... én sajnállak.
2019. aug. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!