Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha valaki kövér, és elkezd...

Ha valaki kövér, és elkezd mellre (is) edzeni, akkor utána kevésbé lesznek hegyesek a mellei?

Figyelt kérdés

2019. aug. 8. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Hormonális problémák miatt kialakuló extra zsír miatt hegyesek sokaknak a mellei kövére.


A zsír kalóriadeficit miatt tűnik el, nem a mozgástól. Persze ha több kalóriát égetsz el könyebb kalória deficitben lenned.

2019. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De úgy értem, ha a mellizom elkezd fejlődni
2019. aug. 8. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor sem.


Van pár kutatási eredmény, ami ki mutat statisztikailag elhanyagolható zsír vesztést ha egy adott izmot dolgozunk, de ez tényleg annyira minimális, hogy elhanyagolható és csak labori környezetben megfigyelhető.


Ötletem sincs már ki csinálta de ha érdekel keress rá a neten tuti megtalálod.


Szóval a válasz továbbra is, hogy nem. Nem tudsz bizonyos pontról fogyni. Plusz attól hogy izmosabb leszel nem leszel vékonyabb.


Olyan van, hogy kalória deficitben sok zsírtartalékkel fogyás mellett izmot is építesz, főleg ha kezdő vagy.

2019. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében kevesebb karóliát kell bevinned mint amit elégetsz, csak ez segít.


Maximum ... a nagyobb izmok több kalóriát égetnek. Plusz a mozgással is növeled a kalória szükségleted könnyebbé téve a diétát. Meg növeli a közérzetet.


... de csak a mozgás önmagában kalóriadeficit nélkül semmit sem tesz a fogyás érdekében.

2019. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon minimálisan annyi változás történhet, hogy nagyobb felületen jobban szétterül a zsír. Ettől a zsírtömeg nem csökken, csak ha alatta a mellizom fejlődik, kevésbé látványos. De ehhez azért elég komoly tömeg kell, nem a 80-90 kilóval elnyomkodok fekve kategória.
2019. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia!


Lány vagyok, 82 kg voltam, most 61 kg vagyok.

Elkezdem mellizomra edzeni, és kisebbek lettek a melleim. Addig se volt valami nagy mellem, de már annyi sincs, mint volt.

Remélem tudtam segíteni. 😅

2019. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!