Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudom a hasamat "formálni",...

Tudom a hasamat "formálni", edzeni anélkül, hogy a mellemről és a fenekemről nem fogyok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy hasra hízó típus vagyok, és mostanában többet nasiztam, mint szabadott volna. Nem akarok lapos lenni, és szerintem először a fenekemről és a mellemről menne le. Ha több zöldséget és gyümölcsöt, húst eszem (csirkét), kerülöm a nasit, edzek fenékre, combra, hasra, akkor lehetséges, hogy a hasamon a zsír átalakul izommá, és formásodok a hasamnál? Vagy a mell -és fenékből való zsírvesztés elkerülhetetlen?

2019. aug. 8. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A zsír nem alakul át izommá és nincs helyi zsírégetés. Magyarul mérlegelni kell, hogy mi fontosabb, a hasi zsír eltüntetése vagy a fenék/mell megtartása.
2019. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A hasizom akkor látszik, ha lepucolódik a zsír. Az meg ha figysz, nem csak onnan megy, hanem mindenhonnan.

Ha szerencsés a genetikád, akkor talán hamarabb megy le hasról, mint a többi részről.

Ha nem vagy szerencsés már nem lesz se feneked, se melled, az arcod is horpad, mire nem lesz beled.

Lutri.

2019. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha edzel hasra, izmosabb lesz a hasad es nagyobb is lesz evvel. A zsir pedig marad.

dietara es majdnem napi rendszeresseggel, hosszu ideig vegzett aerob mozgasformara van szukseged. Aztan majd latod magadat a tukorben es aszerint folytatod a tovabbiakban. Vagy eleve edzel fenekre, a mellet meg remeled hogy marad.

2019. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a hasra edzés esztétikailag segít, hiába lesz effektíve "nagyobb". Mivel nagyobb a tónus, ezért optikailag jobb hatása lesz.
2019. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen tipus vagyok, nekem is hasról megy le utoljára a zsír. Súlyzós edzés nélkül vézna lábaim és lapos fenekem lenne. Feneket lehet formálni ugy, hogy izmot szedszfel rá, így méretben nem lesz nagy változás. Zsír lemegy onnan, helyette jön fel izom. Mellnél ez már nehezebb, mert a női mell zsírból áll és ha diétazol lemegy onnan is. De ha szerencses vagy nem kell melltartoméretet váltanod.
2019. aug. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

En is hasra hizo tipus voltam,aztan amikor elkezdtem egeszsegesen enni es edzeni(kardio+sulyzos edzes) akkor lejebb ment a hasamrol a zsir de a fenekem kisebb lett,de en nem bantam mert vegre jobban nezett ki a hasam.

Csak onnan nem tudsz fogyni, viszont ha futsz,akkor az jo a hasadra is+ csinalj hasizom gyakorlatokat.

Teljes testre is eddz

2019. aug. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!