Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A guggolásoktól fogyok a...

A guggolásoktól fogyok a fenekemről vagy csak formálom és szebb kerekebb lesz?

Figyelt kérdés

Èn szeretek tornázni otthon :) De attól tartok, hogy lefogynèk a fenekemről a sok guggolás ès egyèb gyakorlatok miatt. A combomról sem szeretnèk fogyni, mert szerintem pont jó vagyok így vagy mèg mehetne rám plusz 2-3 kiló:) Nektek mi a tapasztalatotok? Instagrammon nèztem kèpeket ès azt láttam, hogy akik így kitettek kèpet arról, hogy milyenek voltak, majd milyenek lettek..nekik nőtt ès formásodott a fenekük, úgyhogy mellette fogytak.pl hasról

Ezt hoooogy:( :)



2015. okt. 7. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nincs helyi fogyás
2015. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod nem fogyok onnan?:) köszi a választ!:)))
2015. okt. 7. 18:56
 3/15 anonim ***** válasza:
Minden az étrendedtől függ. Ha normálisan eszel, akkor nem fogsz fogyni. Az, hogy nincs helyi fogyás, az azt jelenti, hogy nem tudhatjuk honnan fogsz fogyni először (ha elkezdenél fogyni).
2015. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyszerre nem lehet izmot építeni és fogyni is, legalábbis naturálban nem, maximum ha kezdő vagy, de csodát akkor se várj. El kell dönteni, hogy melyik a fontosabb először.
2015. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Èrtem köszönöm szèpen:). De èpp hogy hízni szeretnèk ès mellette alakot formálni.:)

Elèg jó ètvágyúnak tartom magam azzal nincs gond rendesen ètkezem:) csak most hogy elkezdődött a suli nehèz beosztani mikor tudok enni mit ès mennyit.:)

2015. okt. 7. 20:02
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem, baj törekedj rá. Van szünet stb. Jó esetben meg tudsz enni órán is.
2015. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Haha igaz:D nèhány órán megengedett:D :) köszi a választ:)
2015. okt. 7. 21:04
 8/15 anonim ***** válasza:
Zabálni kell nem késsel villával kanállal kell Vörös Zoli is megmondta nekem is tele a pofám rövid a szünet és ha épp nem fér bele ak ott az óra föl raktakod a táskát az asztalra és nyomod
2015. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Voros Zoli a dzsambotol akkora
2015. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak az első sorban ülökxd az a baj:)
2015. okt. 8. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!