Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16évesen biztonságos/egészsége...

16évesen biztonságos/egészséges izületvédőt szedni? Többi lent

Figyelt kérdés
Elég nagy súlyos edzést végzek 3 éve. A felhúzástól mindíg fájt a derekam, ezért hanyagoltam, de most semmikép se hagyom rá, ha törik ha szakad, mivel olyan eredmények mellett hogy fekvenyomás 120kg és guggolás 160, nem fér meg hogy csak 120at birok húzni. Ezért elkezdtem használni az arthro guardot, addig jó is volt, abbahagytam és megint fájt azon a pontot. Sportorvosnál voltam, nem mondott semmi olyat ami baj lenne, csak hogy megerőltetem a derekam, de ez képtelenség ha 160kilós 1rm guggolásnál nincs semmi baj. Most megint szedem, és minden jó. Használjam továbbra is?
2019. aug. 10. 21:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg még azt a kérdésem hogy folyamatosan szedhetem egész évben, nem kell szünetet tartani?
2019. aug. 10. 21:40
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem gyógyszer, hanem tápanyag, akkor persze, eheted egész évben.
2019. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tutibiztos jó a formakivitelezés felhúzásnál? Valsalva manővert alkalmazod?
2019. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, használom, de ugyanúgy fáj ha nem szedek izületvédőt egy bizonyos ponton.
2019. aug. 11. 00:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értelek, ha szeded, akkor nem fáj, de ha leállsz vele, utána igen? Akkor ez vagy valami gyógyszeres készítmény vagy simán beképzeled az egészet (placebo hatás) és nincs összefüggés a kettő között. Az ízületvédő beépül a szervezetbe, de nem rövidtávon és ha abbahagyod a szedését, akkor is rengeteg idő kell mire a beépült anyagok kiürülnek.
2019. aug. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még mindíg nem ez a kérdés, hiába próbálod megmagyarázni a jelenséged, de lehet igazad van, örülnék ha a fenti válaszra válaszolnátok.
2019. aug. 11. 10:23
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdést már megválaszolták feljebb.
2019. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!