Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen magas szénhidrát...

Milyen magas szénhidrát tartalmú tömegnövelőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves vagyok, lassan egy éve edzek, de sajnos ektomorf vagyok. Még csak 60 kilos vagyok, de már csak 3100kaloriával tudok minimum súlyt felszedni. És már nem bírja a kis gyomrom ezt a mennyiségü kajálást, napi szinten. És akkor még ott van az iskola is..


Szóval nagy könnyítés lenne számomra, ha nem kéne megennem 2kilo fött rizst, hanem tudnék használni kiegészítésként valami tömegnövelőt. (Fehérje nem kell nekem, így is eszek eleget. Szénhidrátra van főként szükségem) Nézegettem egy pár tömegnövelőt, de miért van bennük annyi cukor? Tudtok valami olyat amiben nincs annyira sok cukor? Illetve egészségemre biztos nem lesz rossz hatással ilyen por szedése?



2019. aug. 11. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Tömegnövelő? 3100 kalória sok? Na ne viccelj.


Nem tudom hogy mennyi a zsírbeviteled, de ha jó lesz ha megnöveled és eszel több olajos magvat meg nem csak egyféle ch forrásra alapozol, mint ahogy írtad, a rizsre, a tömegnövelőt meg felejts el.

2019. aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zold Jumbo !
2019. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

60 kilós gyereknek elég lenne 3100kcal (normál esetben).

Kérdező, most nem bsztatni akarlak, komoly a kérdés: Nem vagy te gelesztás?


A Volumass 35-ben szinte nincs is cukor. Viszont van benne fehérje is. Drága, de finom (erdei gyümölcsös a legjobb)

2019. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1


Igen 3100 kaloria sok a 60kilomhoz képest. Csomó embert látok aki 80 kilosan tömegel. Egyszerűen már nem tudok többet enni.



#3


Nem vagyok gelesztás, szimplán ektomorf.

2019. aug. 11. 16:59
 5/6 A kérdező kommentje:

Ennyit eszek a makrotápanagokból:


417g szénhidrát

167g fehérje

77g zsír

2019. aug. 11. 17:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Csomó embert látok aki 80 kilosan tömegel ennyivel*
2019. aug. 11. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!