Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mountain bike-ozás kardiónak...

Mountain bike-ozás kardiónak jó lenne?

Figyelt kérdés
Van egy mountain bike-om, ami nem nagyon arra készült, hogy normálisan közlekedjenek/túrázzanak vele, sík úton sem megy nagyon jól a felépítése és rugóútja miatt. Na most. Ha mégis kimennék vele mondjuk aszfaltra vagy kavicsos útra kicsit meghajtani, akkor az sokkal megterhelőbb mint egy sima biciklivel, ha nagyobb tempóban megyek, az jó lenne kardiónak? Előbb lenyomtam vele pihenő nélkül 7.5 kilómétert, mire hazaértem szakadt rólam a víz és vert a szívem.

2019. aug. 12. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne 40 fokban menj sportolni.

A bringával is be tudod lőni, milyen BPM mellett akarsz sportolni.

Ha kevés a sík terep, akkor raksz bele emelkedőt, ami nem mindenhol megoldható.

Sport karpántot fillérekért kapsz, ami folyamatosan jelzi a szívritmusod, sőt van aminek a vibráját be tudod állítani adott szívritmus határra, hogy a fölött rezegjen, és jelezze, hogy jó tartományban vagy, ergo nem kell ránézni sem a kijelzőre.

Pl. Miband 2, de nyilván a legtöbb tudja ezt.

2019. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, általában reggel és este szoktam menni, mikor nincs olyan meleg.
2019. aug. 12. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!