Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 2 súlyzós edzés mellé...

Heti 2 súlyzós edzés mellé kardionak jó a Rubint Rékás torna? N25

Figyelt kérdés
Illetve aki csinálja a Réka tornákat,milyen tapasztalataitok vannak? Nekem az alapvető célom nem fogyàs, inkább az izomtömeg növelése, de úgy tudom, kell a testnek az ilyen edzésforma is, meg szerintem jó gyakorlatok vannak benne.

2018. máj. 13. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok nő, de inkább a futásra szavazok mint a Réka tornára. Egyébként lehet az is jó. Már azért is mert, izomtömeget akarsz növelni, torna se kéne hozzá.
2018. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 palilaci ***** válasza:

Ha izomnövelés a célod, célszerűbb lenne legalább heti 3x lejutni az edzőterembe és ott nagy intenzitású, nehéz gyakorlatokat végezni, mivel a lábemelések és az egyéb, ehhez hasonló mozgásformák, nem terhelik le kellőképpen a nagyobb izmokat, ellenben egy guggolással vagy egy felhúzással amibe 6-10 ismétlés megy.

Rubint Réka sem az ugrabugrától néz úgy ki, hanem edz és táplálkozik mellette normálisan (van étrendje és edzőteremben edz súlyokkal), versenyfelkészülésnél pedig nem a Norbiápdétet tolja.

Tipikus példája annak, hogy akinek kockás a hasa, az simán eltudja adni a rezgő öveket meg "fogyasztó" krémeket, hogy biza neki is ezektől lett meg a six pack. Ez csak egy hasonlat volt.

Aerob/kardiónak viszont elmegy.

2018. máj. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyilván ezzel.tisztában vagyok, hogy ettől magában nem lehet kiizmosodni, ezért edzek mellette heti 2x súlyokkal. Sajnos egyenlőre viszont a heti 2 súly + 1 kardio nál több nem fér az időmbe
2018. máj. 13. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!