Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Hogyan növeljem az izomzatomat gyorsan?

Szóval hogyan növeljem az izomzatomat gyorsan (kb.2-3 hét alatt változást akarok)? Eddig egy hónapon át intenzíven minden nap edzettem teremben, nem volt nagy változás. Most kb 3-4 hétre abbahagytam, mert nyaralni mentünk. Most viszont nagyon gyorsan kéne növelnem az izmaimat látványosan. Ilyen fajta edzéstervet várok. Vagy láttam a neten ilyen izom növelő gép féle dolgot (ems stimulator). Valaki tud írni erről véleményt, tapasztalatot?

Elsősorban felsőtestre gondolok de nyilván nem hagynám ki az alsó részéhez sem.

Tudom, hogy az izomzat építése nem rövid folyamat, szóval aki erről akarna kioktatni az ne írjon kérem. Csak az írjon, aki segíteni tud abban amit akarok.

16/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: izom, testépítés, izomzat, gép, építés

aug. 13. 17:22  Privát üzenet  

A válaszok
Senki sem tud segíteni ebben. 2-3 hét alatt látványos változást még iszonyatos mennyiségű szteroidokkal sem fogsz elérni.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 13. 17:24 Privát üzenet
Miquel nevű felhasználó válasza:

Add, uramisten,, de rögtön! Hát, pajti, ez nem fog menni. Ott volt az egész nyár, nem az utolsó pillanatban kellene kapkodni fűhöz-fához.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 13. 17:35 Privát üzenet

"Tudom, hogy az izomzat építése nem rövid folyamat, szóval aki erről akarna kioktatni az ne írjon kérem."

Akkor gondold át még egyszer a kérdésed létjogosultságát.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 13. 17:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek az károsíthatja az izomzatomat, ha ilyen gyakran edzek? (Több lent)
Hogy növeljem a progressziót futásban?
Alacsony ismétléssel fekvenyomás, guggolás, felhzás nagyon merevvé tenné az izomzatomat, lassítaná az ütéseim, rúgásaim?
Hogyan növeljem hatékonyan az izmaimat? Sokat számít a táplálkozás?
Hogyan növeljem az izmaimat rövid ido alatt hatasosan?
Szevasztok! Mit tegyek h növeljem az izomzatomat?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!