Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan növeljem az izomzatomat...

Hogyan növeljem az izomzatomat gyorsan?

Figyelt kérdés

Szóval hogyan növeljem az izomzatomat gyorsan (kb.2-3 hét alatt változást akarok)? Eddig egy hónapon át intenzíven minden nap edzettem teremben, nem volt nagy változás. Most kb 3-4 hétre abbahagytam, mert nyaralni mentünk. Most viszont nagyon gyorsan kéne növelnem az izmaimat látványosan. Ilyen fajta edzéstervet várok. Vagy láttam a neten ilyen izom növelő gép féle dolgot (ems stimulator). Valaki tud írni erről véleményt, tapasztalatot?

Elsősorban felsőtestre gondolok de nyilván nem hagynám ki az alsó részéhez sem.

Tudom, hogy az izomzat építése nem rövid folyamat, szóval aki erről akarna kioktatni az ne írjon kérem. Csak az írjon, aki segíteni tud abban amit akarok.

16/F



2019. aug. 13. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Senki sem tud segíteni ebben. 2-3 hét alatt látványos változást még iszonyatos mennyiségű szteroidokkal sem fogsz elérni.
2019. aug. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Add, uramisten,, de rögtön! Hát, pajti, ez nem fog menni. Ott volt az egész nyár, nem az utolsó pillanatban kellene kapkodni fűhöz-fához.
2019. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy az izomzat építése nem rövid folyamat, szóval aki erről akarna kioktatni az ne írjon kérem."


Akkor gondold át még egyszer a kérdésed létjogosultságát.

2019. aug. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!