Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek az károsíthatja...

Szerintetek az károsíthatja az izomzatomat, ha ilyen gyakran edzek? (Több lent)

Figyelt kérdés

Tegnap keményen edzettem tricepszre kb.olyan este 5-6 óra körül.Károsítaná az izomzatomat az,ha ma elmennék mellet és vállat edzeni?


Azt kell tudni az edzéstervemről,hogy heti 4szer járok.Kedd,csütörtök,szombat,vasárnap.kedd,szombat-tricepsz,bicepsz csütörtök,vasárnap-mell,váll. egy egy izomcsoportra 5 gyakorlatot szoktam végezni.kb.10 hónapja edzek.18/F.Szerintetek?



2019. júl. 14. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
xddd nem.
2019. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Attól függ, mennyit dolgoztál rá. Egy normális válledzés OHP variáción/variációkon alapszik, aminél azért elég fontos szerepet játszik a tricepsz.
2019. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az izomzat arra való, hogy megdolgoztasd. Akkor van elemében. Én 16 éves koromtól éjszakánként vagont raktam. 50 kilós cementes zsákokkal "edzettem" minden nap rogyásig. Semmi baja az izmaimnak.

60F

2019. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!