Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek is nekem volt...

Szerintetek is nekem volt igazam ebben a testepitoi vitában?

Figyelt kérdés

Egyik ismim meghívott magához. Elég jól elbeszélgettünk termeszetesen a téma a gyúrás volt mivel mindketten nagy testepitok vagyunk.


Sajnos azonban el kezdtünk vitázni azon hogy egy nap Hányszor erdemes etkezni.


Mondtam hogy ugy ideális hogy elosztva kb 3-4 óránként. Ahogy a nagyok is mondtak.


O azt mondta hogy ha máshogy nem megy napi 2x is meg lehet oldani es fejlődni.


Mondtam ne viccelj 90kg vagy majd egyszerre megemeszt a szervezeted 90g fehérjét....


Lenyeg a lenyeg sokat vitáztunk erveltunk.


Mire o elovett egy laptopot es kulfoldi cikkeket fordított le nekem.


Erre ugy felment a pumpa bennem hogy felborítottam az asztalát.


Elkezdett anyázni mondta takarodjak innen...


Mondtam ne legyünk alszentek tudjuk a tesztoszteron hogy van a testepitoknel mit kell ezen Ennyire kiakadni..


De lényegében kidobott elkudott melegebb éghajlatra.


Szerintetek normalis az ilyen?


2019. aug. 19. 13:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Élőben látnál ket kezed osszetenned hogy a nagyhaverod legyek...
2019. aug. 19. 21:38
 12/13 anonim ***** válasza:

6# Be lehet vinni, de azt vedd észre hogy nem StrongMan versenyzőknek való, akik 200kg testsúllyal akarnak kamionokat huzogatni.


Brian Shaw a napi 12 ezer kalóriáját nem tudja 1 étkezésben megoldani.


Amúgy komolyan ... írj be a googlebe, hogy OMAD Bulking és nézz utána. Ha nem beszélsz angolul tanulj meg :)

2019. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Volt olyan időszakom még nyomoronc tinikoromban, amikor eltűrtem volna az ilyesmit. Így jóval 30 felett dobtalak volna ki, mint a macskát szarni. A viselkedésed után már nem számít a vita tárgya, totál leégetted magad.
2019. aug. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!