Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomlázat hogy enyhítsem?

Izomlázat hogy enyhítsem?

Figyelt kérdés
Most másodjára voltam edzeni, elsőre is iszonyú izomlázam lett, ami az edzést követő második napra lett elviselhető. De most rádolgoztam még az izomlázra, menni is alig bírok. Holnap dolgoznom kellene és tartok tőle hogy a karomat se bírom felemelni majd. Nyújtáson kívül van valami trükk h lerövidítsem az izomláz idejét?
2019. aug. 23. 21:49
 1/5 anonim válasza:
100%

Aminosavtartalmú készítmények

Masszírozd meg egy kicsit, illetve nekem a lóbalzsam szokott segíteni

2019. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már este van így se aminosavas készítményt, se lóbalzsamot nem tudok szerezni. Masszázs marad akkor. Meleg fürdő segíthet?
2019. aug. 23. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Segíthet a meleg fürdő is, egy nagyon kicsi terhelésű magas ismétlésszámú sorozattal is próbálkozhatsz az izomra, ez vérbőséget okoz, segíthet ha jól csinálod. De máskor ne eddz rá izomlázra.
2019. aug. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bzs03 ***** válasza:
100%

Aminosav

Izomlazító kenőcs

Kalcium, magnézium

Hideg-meleg vizes váltózuhany

Megfelelő fehérjebevitel

2019. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek, túléltem a "másnapot". Annyira nem volt vészes mint amilyennek edzés után éreztem.. de a combjaim kicsit nerevek már egy 9 órás meló után :-/
2019. aug. 24. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!