Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tegnap, az edzőteremben,...

Tegnap, az edzőteremben, mellkas és bicepsz edzést végeztem, miután a mai nap erős feszülést, (izomlázat? ) érzek a karomban. Közben 4-5 napja elkezdtem a napi 100 fekvőtámasz programot is.

Figyelt kérdés
A kérdés az lenne hogy, megéri a 100 fekvőt a mai nap is csinálni, vagy hagyjam pihenni az izmokat?

2018. aug. 1. 05:05
 1/8 nemaRendőrség ***** válasza:
64%
A 100 fekvőtámasz programnak semmi értelme
2018. aug. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Állóképességet fejlesztenék vele. De nem ez volt a kérdés. Tehát. ?
2018. aug. 1. 07:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana utána olvasni a regenerációnak,edzésnek ,meg úgy egyáltalán legalább az alapvető dolgoknak ,nem pedig ész nélkül edzeni.
2018. aug. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp akarod a fekvőtámasz programot is,akkor a teremben melledzéses napo(ko)n nyomd le a 100 fekvőt az edzés részeként. Utána hagyj 3-4 napot regenerálódni az izmaidnak. Ha osztott edzésterved van,akkor addig tudsz hátazni,vagy lábazni pl.
2018. aug. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben! Ez az osztott edzésterv nem hangzik rosszul. kifogom próbáni. Az utánaolvasás azért nem megy, mert kevés időm van, azért írtam ide. De azért neked is köszi!
2018. aug. 1. 09:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Az információszerzéssel időt spórol az ember,hogy ne teljesen fogalmatlanul,időt pazarolva csinálja a dolgokat. Ha itt be tudtál regisztrálni és kérdezni,akkor a Google használata sem lehet probléma. Amikor engem el kezdett érdekelni a testépítés nemhogy internet, de még mobiltelefon sem volt. Volt kb. három könyv,meg néhány magazin ,azt olvastuk rongyosra.
2018. aug. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne terheld túl magad, hagyd pihenni az izmokat, ráadásul regenerálódás idején fejlődik, szóval ezért is kell pihentetni. De csinálhatsz az egyik izomcsoport pihenőideje alatt mást, ami mást mozgat meg.
2018. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2018. aug. 2. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!