Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egészséges, hogy nem érzek...

Egészséges, hogy nem érzek izomlázat?

Figyelt kérdés
Kb. 3-4 het e kezdtem el edzeni ( nem konditeremben csak itthon mivel a közelben nincs konditerem).3 naponta szoktam mellre és karra edzeni kézisulyzókkal (5*20 bicephalítás, fekvenyomás, tárogatás, fekvőtámasz). Az edzések végére általában remeg a kezem a fáradtságtól. Naponta kb. 120-150g fehérjet, 250g szénhidrátot és 50 gm zsírt szoktam bevinni a szervezetembe. 187 cm 75 kg 16/F

2018. nov. 10. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát az 5*20 bicepsz hajlítás után nem csodálkozok, hogy nincs izomlázad.... Ha 20 db megy, akkor kicsi a terhelés és valószínűleg nem is növeled edzésről edzésre. Az, hogy nincs izomláz az lehet normális, de azért, (legalábbis nálam így van) ha növeled a súlyt/új gyakorlatot csinálsz másnap egy kicsit meg kéne érezni. Egyébként az izomláz eléggé függ az edzettségi szinttől.
2018. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!