Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 4x 50 perc edzés mennyire...

Heti 4x 50 perc edzés mennyire célravezető?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdtem el konditerembe járni, úgyhogy még nagyon az elején vagyok.

5-6 kilót kellene leadnom hájból, azon kívül majd szeretnék nagyobb lenni persze izomban, de ez nyilván nem 3 hónap lesz.

Edzővel csinálok mindent, elsősorban azért,hogy szabályos és jól kivitelezett legyen minden.

Egy edzés általában 50 percig tart, 6 különböző gyakorlattal.

Nem mondom, hogy nem fáradok el, és érzem is de néha még úgy vagyok vele,hogy bírnám tovább.

Az edzőt eleve 45-60 percre fizetem, úgyhogy ezért is tart eddig.

A kérdésem, hogy ez így hosszútávon is célravezető lehet?

"Keveset" pihenek, nem beszélgetek, nem nyomkodom a telefonom a pihenés ideje alatt.

(ahogy láttam sokaknak kétszer annyi idő megy el a pihenéssel mert vagy beszélgetnek vagy telefonoznak)


2019. aug. 26. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem fogyj le étkezéssel és utána kezdj kondizni. Ha csak 5-6 kilóról van szó az megvan 1.5-2 hónap alatt.
2019. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Étrend is van, de mint írtam nem csak fogyni szeretnék.
2019. aug. 26. 17:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Heti 4×50 perc edzés kezdőként teljesen jo.Nincs azzal sem semmi gond, hogy edzes vegen marad benned erő,ez azért van, mert az izületeket fel kell készíteni és ezt az edződ is tudja. Ne aggódj fokozatosan növelni fog az intenzitáson és a súlyokon.
2019. aug. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!