Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha 100 IQ szinthez kötnék a...

Ha 100 IQ szinthez kötnék a testépítést, a fitness és tápkieg ipar összeomlana?

Figyelt kérdés

2019. szept. 1. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Sok testépítő magas IQ-val rendelkezik, ha belegondolsz ahhoz, hogy valaki megfelelően táplálkozzon, regenerálódjon stb. stb ahhoz kell tudás.


Természetesen a harang itt is meg van, de vannak 150 -es IQ-jú testépítők, nem vicc.

2019. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
*úgy értem, hogy kell a regenerálódáshoz tudás, hogy tisztában legyen a teste működésével, kémiával, biológiával, dietetikával, sportsérülést elkerülje, anatómia stb. stb, így értem, hogy kell tudás hozzá.
2019. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az emberi problémamegoldóképesség nagyon sok különböző hatás, körülmény, gén összességének eredménye. Ennek és még pár feltételnek a teljesülése eredményeképpen a matematika biztosítja, hogy ez a problémamegoldóképesség (amit mi röviden IQ-nak nevezünk)a populációban a normális eloszlás szerint fog alakulni. A populáció átlagjához, vagyis a görbe "közepén" lévő emberek IQ-ját határozzák meg 100-nak. Tehát az átlag ember IQ-ja 100. Az átlag ember pedig nagyszerűen beveszi a fitness és a tápkieg. ipar hazugságait. Tehát, nem nem omlana össze.

Érdekességként megemlítem, hogy az emberek IQ-ja nem teljesen pontosan követi a Gauss-görbét 50-60 IQ környékén. Több ilyen ember van mint amennyit a görbe jósolna. Ez a Down-kór, ami 21-es kromoszóma triszómiája. Ez egy erőteljesen domináns tényező a többi hatással szemben ami az IQ-t befolyásolná.

2019. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
nyilván , de a többségre nem ez a jellemző.. csak menj be egy random konditerembe.
2019. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez igaz. Nem tudjuk, hogy van-e eltérés a konditerembe járók és a konditerembe nem járók IQ szintje között, de szerintem nagy átlagban nincs.
2019. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az jó lenne, lenne hely bőven a teremben.
2019. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
De amúgy igen. Összeomlana rövid idő alatt.
2019. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lazy Lover ***** válasza:
Nem ! Sok testépítő okos pl gödény Gyuri Füzessy Tibi
2019. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem PhD fokozatom van, én megtettem mindent, srácok:-D.
2019. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!