Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék felszedni pár...

Hogyan tudnék felszedni pár kilót?

Figyelt kérdés
42 kiló vagyok es 178cm szerintetek miert nem tudok hízni? Illetve ti mit ajánlatok, hogy szedhetnék fel pár kilót? Mik a legkalória dúsabb ételek? Sajnos már az iskolába is piszkálnak hogy milyen vékony vagyok. És ez ellen szeretnék tenni valamit. Anyukám is vékony volt kiskorába szerintetek ez lehet a baj?
2019. szept. 1. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyél többet.
2019. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokra nem mentem vele...
2019. szept. 1. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló jól írta, egyél többet. Én is nagyon vékony voltam régen, 18 éves koromig nem is tudtam hízni, sokan csúfoltak, elkezdtem többet enni, főleg egészségtelen kajákat- csoki,rágcsa, csipsz, stb, meg is híztam. Mára ott tartok, hogy edzőterembe járok hogy lefogyjak. Egyél többet... főleg este lefekvés előtt.
2019. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne nyafogjál, egyél rendesen!
2019. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Na hát ez butaság hogy egyen többet akkor meg hízik. Nem attol fog. Van aki hiába eszik sokat mégis vékony. Lehet akár valami hormon baj is. Voltál már orvosnál? Sok stressz is okozhatja vagy genetika. Én azt mondom próbálj meg rendesen egésségesen étkezni de még azt is hozzá teszem ketess fel egy orvost. Azzal semmit se ártol magadnak.
2019. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Javitanék.😊A ketes helyett kerest akartam írni. Bocsánat
2019. szept. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze hormonprobléma. De lehet akár leukémia is nem? De.


Occam borotvája... Szóval a nem eszik eleget lesz a megoldás.

2019. szept. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!