Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemények, tapasztalatok...

Vélemények, tapasztalatok Athlean-X -ről?

Figyelt kérdés
2019. szept. 3. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Gyík fórum is van olyan es ez magyar legalabb
2019. szept. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Hát ért hozzá, de már sokszor olyan értelmetlen és veszélyes gyakorlatokat mutogat, hogy kisül rajta az ember. Gondolom azért, hogy tudjon újabb és újabb videókat csinálni + szerintem sokszor feleslegesen okoskodik...Az egykézzel végzett kétkezes rúdas felhúzásán például agyvérzést kaptam, amiről azt állította hogy mennyire jó gyakorlat...szerencsétlen kezdő elkezdi csinálni aztán kap egy szép gerincsérvet vagy elroppan valamije az egyoldali terheléstől. Az még szerintem haladóknak se ajánlott, mert semmi pluszt nem ad a sima felhúzáshoz képest, max egy jó kis sérülésre jó.
2019. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi. Gyík fórum a legjobb meg mindig
2019. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 Ez azert nem egeszen igy van. Szerintem is jo gyakorlat az egykezes felhuzas. Egy olyan szemely szamara aki tud rendesen felhuzni, nem mondanam serulesveszelyes gyakorlatnak. Pont az a lenyege, hogy a torzsizomzat kapja a nyiro es csavaro terhelest, ne az izuleteid. Nem erogyakorlat. A hasznalt sulyt pedig erosen bekorlatozza az egykezes fogasod ereje. Kb. a szeria felhuzasod 30-35%-aval tudod/kell normalisan csinalni kozepes ismetlesszammal. Az pedig nem sokkal nagyobb suly mint pl. amit fureszeleshez hasznalsz.
2019. szept. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
A pasimmal ana-nászozunk és amikor pozitúrát váltottunk beleállt a hegye a hátsóm grübedliébe ...ott lett vége az eseménynek :(
2019. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!