Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jumbo tömegnövelőről véleménye...

Jumbo tömegnövelőről vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni nagyobb kiszerelésben, annyit kell rólam tudni h nehezen hízok, 63 kg vagyok és 70-ig szeretnék felmenni, elérhető ez a Jumbo (zöld dobozos) tömegnövelővel?
2015. febr. 22. 20:00
1 2
 1/18 - palilaci - ***** válasza:

Igen. Ha betartod az adagolast siman. IgazIgaz csak zsir fog radmenni meg lehet par het utan kialakul egy 2es tipusu diabetesz de hizhatsz 7kg-t.

Ha viszont izmot szeretnel akkor rakj ossze egy tomegnovelo etrendet esetleg ha ki kell egesziteni vegyel feherjet meg melle gyors ch-t de a multivitamin legyen az elso. Ne ledig egy otvar, agyonhypolt cukorkupacra dobj ki tobb ezret

2015. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mellettem folyamatosan saját testsúlyos edzést végzem. Úgy vagyok vele, a magasságomhoz kevés a 63 kg (178 cm) most a zsír is jól jönne....aztán alakítanám én magam, sajnos nehezen hízom, évek óta ezt a súlyt tartom csak. De köszönöm a válaszod.
2015. febr. 22. 20:08
 3/18 A kérdező kommentje:
Mellette. Ja viszont szülőktől függök, így az étrenddel nem nagyon tudok még mit kezdeni, az van amit a szülők csinálnak.
2015. febr. 22. 20:09
 4/18 - palilaci - ***** válasza:
Egy valamit tanulj meg haver: zsirbol te az eletbe nem csinalsz izmot. Zsirban meg ne akarj hizni mert felesleges.
2015. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
az egész gyerekkorom azzal telt el hogy cikiztek a súlyom miatt, tenni akarok ez ellen, elhiheted a zsírnak is örülnék már...
2015. febr. 22. 20:19
 6/18 - palilaci - ***** válasza:
fogyatekos vagy. lehetsz te 80 kg is ha ugy nezel ki mint egy teleszart buvarruha. Nem az a rohadt merleg a lenyeg hanem amit a tukorben latsz. De szar edzessel es 0 kajaval nem is lesz eredmeny.
2015. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
azért vagyok fogyatékos mert változtatni akarok? szerintem te vagy az aki rosszul állsz ehhez az egészhez hozzá...
2015. febr. 22. 20:23
 8/18 - palilaci - ***** válasza:
jo akkor ne mozogj semmit csak egyel ossze mindent szart vedd meg a dzsumbot es meglesz a 70kg-d. Csak ennek 1. semmi ertelme, 2. nem is egeszseges, 3. lehet még szarabbul fogsz kinezni
2015. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
de írtam is hogy mellette folyamatosan edzek, már 2 éve, hogy elkezdtem elég sokat is értem el azóta a 0-ról..:D az edzéssel nincs gond. :)
2015. febr. 22. 20:31
 10/18 anonim ***** válasza:

Ember te mi a halalert akarsz ZSÍRT? Komolyan akkor leszrl elegedetf ha hurkaid es tokad van?


Mert ha nem akkor ne jumbozz. Inkabb egy normal feherje plusz ch. Es etrend..

2015. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!