Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek az edzéstől vannak?

Ezek az edzéstől vannak?

Figyelt kérdés
Pl a karomon,lábamon,combomon látszanak az erek. Valahol ki van kicsit dűledve vagyis jobban látszik. És ott érzem, meg kicsit fáj is néha. Persze elviselhető módon főleg edzés után. Pedig tömegelek is jelenleg 183 cm vagyok 77 kg. És a 90 kg lenne a cél, utána szálkásítás 80 kőrnyékére. 15 hónapja edzek. Illetve amikor combra edzek gugolok. Néha kitörésezek, akkor közben hallom, hogy ropog a térdem. És érzem na meg fáj is kicsit, miközbe nyomom. Meg az utóbbi időben nehezemre is esett ez. Nem akarom, hogy a térdem tönkre menjen. És beszoktam melegíteni jól. Vagy ezek az edzéssel járnak. Illetve a testzsírom olyan 14% körül lehet most. Szerintetek megéri fel tömegelnem 90 kg-re?

2019. szept. 4. 09:52
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja és ez lehet attól van, hogy túl sokat edzek?

3 kőrt szoktam le nyomni, és a gyakorlatokat mindig fokozatosan növelni szoktam. Az első körbe általába inkább csak melegítek! De van sokszor amikor azt is teljes erőből tolom!

pl 7-9 huzi

10-12 könnyített

10-12 tolockodás

10-12 fekvőtámasz

13-15 sarokemelés

10-12 gugolás vagy kitörés

kb 25 hassprés és lábemelés

!

2019. szept. 4. 09:58
 2/6 A kérdező kommentje:
Az befolyásolhat valamit, hogy havonta 1 nagyon max 2 alkalommal füvezek?!
2019. szept. 4. 10:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
😄😄😄
2019. szept. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mutasd meg orvosnak, nem jót jelent a kidülledt fájdalmas ér. Írnak rá gyógyszert. Füvet hanyagold, mi a francnak az a szar?

Minden más oké, de ezt az érproblémát kezeld, rohadtul nem játék.

2019. szept. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Lehet rosszul fogalmaztam azzal kapcsolatban, hogy ki dülled. De edzés után főleg nagyon látszik 1-2 ér csatórnám.És a kezemmel még egy picit a “kőrvonalát” is érzem annak az eremnek ami a vádlimba van. De lehet, hogy ez srm jelent jót. De nem tudom, hogy ennek van e köze az edzéshez. Füvet meg azért szívok alkalmanként. Mert elvileg az nem okoz semmi roszat, max ha sokat szív az ember hányik meg bealszik!
2019. szept. 4. 11:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se fuvezz
2019. szept. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!