Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kondisoknak kamu izmaik vannak?

A kondisoknak kamu izmaik vannak?

Figyelt kérdés
Most keztem el edzeni de haverok többiek rám szoltak hogy hagyam mer csak kamu izom es ugyanolyan gyenge maradok
2019. szept. 4. 23:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Igen, a kamu izmaimmal húztam fel ma 250 kilót
2019. szept. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
44%

Nem, csak épp egy súlyzós edzéstől azért lesz akkora az adott izom egy testen, mert több fajta gyakorlattal támadják azt a részt.

Anno nekem is magyaráztak tudatlan vidékiek hogy gyere ki fát pakolni ettől is lesz olyan vállad nem a súlyzótól...


Amikor meg felvilágosítottam hogy több év heti 3 edzés kellett ahhoz, hogy egyáltalán olyannak nézzen ki, akkor meg csendbe volt.


Más a testmozgásból, bizonyos munkákból adódó funkcionális izom, mint a "dizájner" izom amiből igyekezni kell a legtöbbet kihozni, én csak így hívom :)

2019. szept. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
A kokszra gondolsz? Az más. Rengeteg naturál testépítő is van.
2019. szept. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
Olyan értelemben kamu, hogy nem funkcionális. Ezért ajánlott a súlyzózás helyett a street workout, fegyencendzés. Az funkcionális izomzatot fejleszt.
2019. szept. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, mikor valaki a funkcionális izomzatot azonosítja a relatíve nagy ismétléssel végrehajtott, többnyire saját testsúlyos gyakorlatokkal, mindig felteszem a kérdést, hogy mi az hogy funkcionális izomzat? Majd a következő, hogy ha én leguggolok 100 kilóval 20x az miért nem funkcionális a te 20 húzódzkodásoddal szemben?

A funkcionalitás mint fogalom, egy rosszul értelmezett szleng a nem klasszikus erőemelő és testépítő gyakorlatokkal fizikumot építők körében.

2019. szept. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem érted. Nembaj.
2019. szept. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Mert te sem tudod elmagyarázni, mivel te sem érted a szó edzésben vett jelentését. :D Mivel hülyeség.

De vevő vagyok egy ésszerű magyarázatra.

2019. szept. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Jajj, mindig ez a funkcionális izom, meg gyertek fátpakolni/ betonozni. Persze, aki évek óta csinálja, az már hozzászokott, aztán elmész egyszer és megszólnak, hogy nem bírod annyira, mert csak kamu izmaid vannak. Saját tapasztalatból mondom, mivel mind2 helyen dolgoztam (fater építési vállalkozó, mamámnak meg van erdőrésze), hogy az első 1-2 nap szär, mert ugye az ember nem épp arra eddz, hogy mondjuk 25,40kgos zsákot kapjon a vállára aztán például feltegye az állványra. Viszont a 3. nap után egy konditerembe edző embernek már semmilyen hátránya nincs, sőt inkább előnye van, mivel erősebb, mint egy átlag nem edző ember. Azért rossz az elején, mert az ember ismeretlen dolgokkal dolgozik, és keresi rajt a megfelelő fogást, ami ugye súlyzónál egyszerű, míg egy deformált farönknél annyira nem.
2019. szept. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem erősebb, de mindegy
2019. szept. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%
Ne legyél rá vevő, trollkodik a gyerek.
2019. szept. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!