Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy szinte...

Miért van az, hogy szinte mindenki csak tömegel és senkit nem érdekel a diéta, helyes táplálkozás, a szárazság?

Figyelt kérdés
A termben azt látom, hogy mindenki nagydarab, pontosabban zsíros disznó, mert vizesek és zsírosak mint az állat, mégis tök büszkék magukra. Nem veszik észre, hogy valójában mennyire ocsmány dagadtak? Miért nem érdekel senkit a diéta, alacsony, minőségi szénhidráttal, magas fehérjével? Ráadásul miért gondolják magukról ezek az emberek, hogy izmosak, holott tény hogy van rajtuk izom, de azt komoly mennyiségű zsír/víz fedi, így inkább nevezhetők dagadtnak mint izmosnak. Mindez persze nem éenne baj, ha nem lennének totál beképzeltek ezek az emberek.
2019. szept. 11. 14:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
72%

“Lehet gyerekes, de jó érzés és innen nem tudnék vissza menni a 65kgos testépítő szintre aminél csak akkor hinné akárki is hogy edzek ha levenném a pólómat”

Mivel a kérdező vélhetően ebbe a kategóriába tartozik (az agresszív kismalac stílusából ítélve sanszos, hogy 170-175 cm alatt is van), nem csoda, hogy savanyú neki a szőlő és inkább másokat fikáz.

2019. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
64%
Jajj, kérdező, miért akarod hogy mindenkinek olyan gyík teste legyen mint neked? Mindenki legyen kígyó vállú bölcsész? Kösz nem.
2019. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
46%
Akkor menj oda legközelebb pl a Bereczkihez amikor tömegel és mondd meg neki hogy ne tegye mert el lesz verve. Csak légyszi kérj meg valakit hogy vegye fel és töltse fel youtubera :D
2019. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Akik ide írnak mind dagadt csirák ugy latom :)
2019. szept. 11. 22:28
 25/29 A kérdező kommentje:
savanyú a szőlő?
2019. szept. 11. 22:28
 26/29 anonim ***** válasza:
65%
Hát neked biztosan.
2019. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
47%

Igen, dagadtak vagyunk mind.

Én is a 170 centimmel, 60 kilómmal.

Lányként szerintem férfiasabb lehetek nálad, pedig nem vagyok valami nagydarab. Csupán nekem nem tetszik sem magamon, sem máson az, hogy vézna, bőr alatt csak izom látszódik teste van valakinek. Bár szerintem neked sincsen szálkás tested.

Sportolok, edzek, de nem szálkásítok, mert nekem az nem tetszik. És hidd el, sokaknak nem tetszik. Mért nem lehet ezt elfogadni?

Szóval ja, ha így belekötsz mindenkibe, elég nagy valószínűséggel azért, mert te annyira férfinak érzed magad, mégse tapadnak rád a lányok.

Vagy te tényleg ennyire bájgúnár és nagyképű vagy, amúgy a semmire.

2019. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
63%
Én életem első 25 évében ilyen vasággyal 50 kilós gyerek voltam, nem tudtam úgy egy közösségbe menni, hogy ne én legyek garantáltan a legvéznább, zörögtek a bordáim. Frusztrált, és gyűlöltem így magamat. Aztán egy évtized gyúrás-tömegelés-gyúrás-tömegelés-gyúrás-tömegelés során felküzdöttem magam 85 kilóra. Vállas, izmos vagyok, és ma már össze lehet csípni egy pár centi húst, felesleget is a hasamon - és büszke vagyok rá. (Ruhában nem látszik kategória, szóval az ocsmány disznótól azért odébb vagyok még.) Számomra érthetetlen, hogy más szálkásságra, erességre meg darázsderékra vágyik. Én örülök, hogy normál emberformám és emberméretem lett, ez volt a cél. Nem cél a szárazság, egyáltalán nem érdekel. Soha többet véznaság, vékonyság, abból volt nekem elég! De sajnos a genetikám ellenem dolgozik, amit kimarad a zabálás, betegség jön, akármi, rögtön jönne vissza, nem vagyok az a fajta, aki nagyon hájasodni tud, a zsír az rólam automatikusan tűnik el. Nem, nem akarok a testépítési szakbarbárok idiotizmusának megfelelni, egyszerűen csak szerettem volna optikailag vastagabbnak tűnni egy botsáskánál, mondjuk átlagember kategóriának.
2019. szept. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

kérdező, azt azért ne felejtsd el, hogy Mo. egy borzasztóan elmaradott ország rengeteg elhízott, igénytelen emberrel.


itt az a normális, ha az embereken lóg a háj, még akkor is, ha van rajtuk vmennyi izmos is.

a legtöbb nő meg leragad azon a szinten, hogy "há legyen nagydarab mer akkor biztonságban érzem a passyy mellett".


arról nem beszélve, hogy a legtöbb ember egy sík h_lye "szakértőtől" (Drugs Bunny) megtanulta 15 éve, h szénhidrátot kell zabálni 2 pofára.

sztem a többsége ha akarná, se tudná leszálkásítani magát, mert nem ért hozzá.


a másik meg, hogy ki

2022. márc. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!